Tech

2+2 důvody proč neváhat nad pořízením elektronické cigarety

kouření
pixabay.com

Elektronické cigarety jsou hitem posledních let. Na trhu se objevili před pár roky a od té doby si získávají stále více a více fanoušků, kteří přichází na chuť jejím výhodám. Možná i vy nad pořízením e-cigarety uvažujete, ale stále se nedokážete rozhoupat k tomu potřebnému konečnému rozhodnutí. A víte co? Udělejte si čas, pohodlně se usaďte a přečtěte si dnešní článek, ve kterém jsme pro vás připravili hned 4 důvody, proč se pořízení elektronické cigarety vyplatí!

Důvod první: cena

Kouření elektronických cigaret vás vyjde daleko levněji, nežli kouření těch klasických, proto právě cenu použijeme jako první dobrý důvod, proč se jejich pořízení vyplatí. Na začátku je nutná počáteční investice, která se sice může zdát vyšší, když si to ale spočítáte, dojde k jasnému výsledku, že na tom s elektronickými cigaretami po finanční stránce budete daleko lépe.

Důvod druhý: zdraví

Každý ví, že klasické cigarety v sobě kromě tolik potřebného nikotinu obsahují i celou řadu dalších látek, které jsou pro naše zdraví škodlivé. Na mysli máme třeba takový dehet, který se vám usazuje v těle a postupně v něm škodí. Elektronické cigarety ve svých náplních obsahují pouze nikotin, takže slibují zdravější kouření. A to jak pro vás, tak i pro vaše okolí.

Důvod třetí: chuť

Do elektronických cigaret neodmyslitelně patří náplně, které mohou mít různorodé příchutě. Na trhu jich je k dostání nepřeberné množství a další příchutě vznikají. Mezi nejoblíbenější patří vanilka, vodní meloun nebo třeba zelené jablko. Máte tak možnost při kouření pociťovat pokaždé jinou chuť, což je oproti klasické cigaretě, která chutná pořád stejně, obrovská výhoda.

Důvod čtvrtý: design

Jako poslední důvod zmíníme design elektronických cigaret, které jsou opravdu pěkně propracované a mohou se pyšnit líbivým designem. V ruce pak vypadají daleko lépe, nežli když v ruce držíte klasickou cigaretu, která nikomu nesluší. E-cigareta se stane vašim módním doplňkem, který se nebudete stydět ukazovat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top