sex a vztahy

Sex se starší ženou – má svá pravidla!

Hlavně klid, trpělivost, komplimenty a nezapomeňte na kondomy a lubrikační gel.

Tělo starší, vyzrálé ženy již není rozhodně tak pružné a pevné jako tělo dvacítky. A ona si je toho moc dobře vědoma.

Komplimenty – elixír mládí

Ujistěte ji, že je krásná, žádoucí a pro vás velmi atraktivní. Ženy, a o to více ve starším věku, porovnávají své tělo s jinými, často mladšími, o to důležitější je vaše role lichotníka a svůdníka. Čím více komplimentů jí snesete, tím větší účinek to bude mít a o to víc se vám to pak vrátí.

Ochrana

I přesto, že je vaše milenka a tolik starší než vy, nikdy nezapomínejte na ochranu. Muži si mylně myslí, že když mají starší ženu, tak jim žádná nákaza nehrozí. Avšak opak je pravdou. Proto to nikdy nepodceňujte a mějte vždy jednu krabičku kondomů připravenou.

Lubrikační gel

U starších žen se často stává, že nedochází k dostatečnému zvlhčení z důvodu poklesu hormonální hladiny následně po menopauze. Proto je fajn být vždy vybaven lubrikačním gelem, který vám umožní erotické aktivity snadněji uskutečnit.

Trpělivost

Vzhledem k tomu, že u starších žen dochází k horšímu prokrvování genitálií, může dojít k pomalejšímu vzrušení. Nejde o nic závažného, každopádně počítejte s tím, že předehra bude trvat o něco déle, než jste zvyklí. Následně samotné vyvrcholení může být také oříšek. Řada sexuologů tvrdí, že po menopauze nastávají u ženy s tímto menší problémy, z důvodu snížení hladiny hormonů.

Proto pánové, neberte sex se starší ženou jako hon za vyvrcholením, ale spíše se zaměřte na okamžitý prožitek a orgasmus partnerky berte jako pouhou třešínku na dortu.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top