Zdraví & sport

Jsou ecigarety méně škodlivé?

unsplash.com

Přemýšleli jste o tom, že byste někdy vyzkoušeli elektronické cigarety namísto klasických tabákových výrobků, ale nejste si touto volbou jistí? Potom rozhodně nejste sami. Celá řada kuřáků už totiž přemýšlela někdy nad tím, jestli postupně nepřecházet na elektronickou variantu kouření. Důvodů přitom může být celá řada a většina má důvody odlišné.

Pokud by se ale měl jeden důvod nacházet na prvních pozicích opravdu každého jediného zájemce o ecigarety, tak by to na sto procent mělo být zdraví. V tom jsou totiž elektronické cigarety několika násobně efektivnější.

Dostaňte svoji závislost pevně pod kontrolu

Jednou z věcí, které vám ecigarety pomohou řešit nejlépe, je příliš velká závislost. V rámci cigaret je látkou, na kterou se tvoří závislost konkrétně nikotin. V tabákových výrobcích bývá obsažený ve stejném množství v naprosté většině cigaret. Jenže u ecigarety můžete jeho obsah v náplních řídit podle svých potřeb.

Díky tomu tak máte zajímavou možnost, kdy pomocí menších a menších přísunů nikotinu můžete při citlivém dávkování úplně eliminovat závislost, která vám přerůstá přes hlavu. A to bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Žádné vedlejší spaliny a nepříjemné látky

Během kouření tabákových výrobků se tvoří pochopitelně velké množství vedlejších toxických spalin, mezi kterými je opravdu tou nejtěžší dehet. Ten má na lidské zdraví nemilé následky a mimo to je i důvodem, proč kuřákům typicky zapáchají šaty, prsty, vlasy a mnohé další. Zkrátka dehet se jednoduše zachytává a zůstává na materiálech, které mu to dovolí. Pravdou je, že při kouření vtahujete kouř přes filtr, jenže filtry použité v cigaretách nemají žádný vliv na to, kolik nadýcháte vedlejších spalin nosem, nebo kolik se jich zachytí na vašich šatech či kůži.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top