Móda & styl

Jak nosit čepici a nevypadat jako blb

outfittrends.com

Doba školních let, kdy ti největší machři zásadně čepici nenosili, jsou dávno pryč. Trendem dnešní doby je naopak čepici nosit. Ale musíme nosit tu správnou a hlavně správně. Není jednoduché vybrat  čepici a zkombinovat ji se zbytkem outfitu. Také tvar vašeho obličeje hraje velkou roli. V současné době je trendy tzv. beanie čepice. Nosí se nad ušima a vysoko na čele, přičemž vrchní část materiálu visí. Ukážeme vám, jak takovou čepici nosit v různých kombinacích.

Čepice a brýle

Pokud si myslíte, že vaše brýle jsou překážkou pro trendy look doplněný moderní pokrývkou hlavy, pak jste na omylu. Správně vybrané brýle mohou naopak dokonale podtrhnout eleganci vašeho stylu.

Čepice a sluneční brýle

Sluneční brýle lze nakombinovat v podstatě s jakýmkoliv typem čepice. Podtrhnete-li vaši nedbalou eleganci například roztrhanými džínami, bude výsledný efekt dokonalý.

Čepice a dlouhé vlasy

Pokud máte dlouhé vlasy, čepice vám bude slušet zcela určitě. Navíc dlouhé vlasy jsou u mužů momentálně v módě.                                                                                                                                                                                     

Čepice a krátké vlasy

Pokud nosíte krátké upravené vlasy, volte čepici raději těsnější. Volná čepice by mohla způsobit dojem, že vaše hlava, kterou nelemuje bujná hříva, vypadá menší.                                                                                            

Čepice a kudrnaté vlasy

Jste-li majitelem kudrnatých vlasů, správně zvolenou čepicí lehce docílíte okouzlujícího výsledku.                     

Někdy se nejedná ani tak o módu, ale jde spíše o styl. A mezi těmito výrazy je obrovský rozdíl. Přirozenost každopádně nikdy z módy nevyjde. Stačí se trochu inspirovat a výsledný efekt přizpůsobit své osobnosti.

Zdroj:outfittrends.com

 

 

 

 

.

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top