sex a vztahy

Malý penis? Život tím nekončí!

Není vaše chlouba jednou z těch větších na světě? Hlavně žádnou paniku! Muži mají v dnešní době tendenci posuzovat svůj výkon podle velikostí své výbavy. Každopádně často bývají mnohem kritičtější, než jaká bývá realita. Podle výzkumů, které byly prováděny, je se svou velikostí absolutně spokojeno pouze padesát procent mužů. Vědci poukazují na ten fakt, že i přesto, že většina mužů má průměrnou délku svého penisu, považují ho mnohdy za hodně podprůměrný.

Stává se, že obavy a strach vedou muže k potížím, které vrcholí erektilní dysfunkcí. Odborně se to nazývá syndrom malého penisu, kdy se muž trápí strachem z toho, že je jeho chlouba příliš malá. Celkově vede syndrom až k nízkému sebevědomí a celkové nechuti k sexu.

Pánové, průměrná délka ztopořeného penisu je zhruba čtrnáct až šestnáct centimetrů. Za malý penis je považován takový, který po ztopoření nedosahuje délky sedmi centimetrů. Dle šetření, muže, které opravdu trápí jejich velikost, ve skutečnosti, malý penis nemají. Navíc sexuologové uvádějí, že ženám z osmdesáti pěti procent velikost penisu jejich muže vyhovuje.

Avšak na co se zaměřit, pokud stále nejste stále přesvědčeni o tom, že to vlastně tak špatné není?

Předehra

Pokud vás příroda neobdarovala tak, jak jste si představovali, vsaďte na předehru! Buďte mistrem předehry. Pokud investujete svůj čas a energii, uvidíte, že vaše partnerka bude nadmíru spokojena.

Správná volba polohy

Co se týká polohy, vsázíme na sex zezadu, kdy žena bude na čtyřech. Hloubka průniku bude maximální oproti například misionářské poloze a rozkoš si užijete vy i vaše partnerka.

A výsledek? Hlavu vzhůru, když dodržíte naše rady, úspěch máte zaručený!

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top