sex a vztahy

Zlepšení erekce? Fyzické cvičení zaručeně pomůže!

Podle vědeckých studií má fyzické cvičení blahodárné účinky na erekci a celkové zkvalitnění sexuálních funkcí. A navíc, nezáleží na rase.

Výše uvedeného výzkumu se účastnilo skoro tři sta mužů, kteří jsou bez sebe menších zdravotních potíží. Všichni upřímně přiznali, jak jsou na tom s provozováním fyzických aktivit. Vědci si muže členili do kategorií od mužů velmi aktivních, středně a mírně aktivních a následně sedavé typy. Následně účastníci výzkumu prošli dotazníkem, kde byly položeny otázky na tělo ohledně sexuálního života, včetně samotné erekce, schopností a kvality.

A co bylo výsledkem? Muži, kteří pravidelně cvičili a věnovali se nějakému sportu, měli prokazatelně lepší celkové výsledky a jsou sexuálně zdatnější. Dle šetření z toho vyplývá, že stačí dvě hodiny týdně hodně namáhavého sportování, tři a půl hodiny mírně namáhavého sportování nebo šest hodin opravdu mírného cvičení.

Toto nebyl první průzkum, který prokázal, že cvičení působí kladně na kvalitu a délku erekce, nicméně dříve se testy prováděli pravidelně na běloších. Tato studie testovala muže všech národností a výsledky jsou totožné.

Cvičení samozřejmě prospívá i ženám, proto vezměte svou partnerku a vyrazte spolu na kolo nebo se věnovat nějaké jiné fyzické aktivitě. Tím nemyslím pouze postelové hrátky, které jsou tedy také zařazeny mezi cvičení, ale pouze mírnější intenzity. Mezi nejúčinnější byl shledán běh.

A závěr? Nenahrazujte cvičení sexem! V našem životě by mělo být vše v rovnováze, proto by měl zahrnovat sex i sport. Oboje zkvalitňuje život, tak proč se do toho nepustit hned?

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top