sex a vztahy

Manželka, milenka, prostitutka – co je nejlepší?

www.pixabay.com

Podle různých výzkumů se ročně rozvedou desítky tisíc manželství. Jedním z hlavních důvodů je nevěra nebo nevyhovující finanční situace. Může se stát, že jsou tyto dva aspekty spolu propojeny, protože nevěra bývá často velmi nákladná.

Od muže se očekává, že bude hlavním zdrojem příjmů rodiny. V okamžik, kdy si však muž pořídí milenecký vztah, začne své peníze přerozdělovat mezi svou ženu doma a milenku. Milenka bývá často velmi náročná. Dle průzkumů, které byly prováděny, muž utratí za svůj milenecký vztah minimálně dva tisíce korun, častokrát to však bývá až třetina jeho čistého výdělku. Je rozdíl jestli peníze čerpá ze společného účtu nebo ze svého vlastního. Avšak proto často důvodem rozvodu nemusí být jen nevěra, kterou manželka zjistí, ale i samotné snížení příjmů.

Mnohokrát se stává, zřejmě z pocitu viny, že muž v průběhu udržování mileneckého vztahu, začne investovat více financí i do své ženy. Zřejmě to má být prostředek jisté satisfakce.

Proto pánové, než zahájíte milenecký poměr, uvědomte si všechna rizika, která vám hrozí a následný případný průběh rozvodu a zda vám to za to opravdu stojí. Následně je možné zvážit variantu placených erotických služeb, kdy jde o jednorázovou akci a a riziko odhalení je minimální.

A co říci na závěr? Přemýšlejte než uděláte něco, čeho byste mohli litovat.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top