sex a vztahy

Zlatokopky – jak je poznat?

žena
www.pixabay.com

Máte zájem navázat vztah, ale chcete se vyhnout typu žen, které z Vás budou vysávat peníze? Poradíme Vám, jak je snadno odlišit.

Objeví-li se muž s více jak jednou kreditkou a to nedej bože, aby byla zlatá, zlatokopky se pouští do akce. Jsou velmi snaživé a podnikavé. Obecně se spíše zaměřují na zralejší muže, u kterých se dá očekávat, že už mají vybudované nějaké zázemí a jsou finančně zajištěni. Se zlatokopkou se pravděpodobně setkáte v hotelových barech, exotických dovolených a celkově v luxusních podnicích.

A jejich vzhled?

Ano, přesně, jak si myslíte. Jde o dokonalou krásku, které těžko odoláte, protože když je taková žena na lovu, málo který muž odolá. Zlatokopka má vždy skvělý, módní outfit, je perfektně nalíčená a učesaná a celkově působí velmi svůdně.

Proto se snažte tyto ženy prokouknout hned na začátku, neboť často mívají ony sami velké finanční problémy a nejsou schopny si vydělat takové peníze, aby dokázali ukojit své potřeby a zároveň žít normální život.

Protože co se často stává? Jednoduše se do nich zamilujeme a protože se snažíme být jejich spasiteli, veškeré jejich dluhy uhradíme a ještě za ně utratíme skutečný majlant v drahých restauracích a značkových obchodech.

Pánové buďte na pozoru!

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top