sex a vztahy

V čem jsou ženy silnější?

svalnatá žena
www.pixabay.com

Již od pradávna probíhá skrývaný boj mezi námi a ženami. Neustále se snažíme navzájem v něčem předhánět a dokazovat si, kdo je chytřejší, šikovnější a celkově úspěšnější. Ačkoliv si velmi často a rádi přisuzujeme prvenství v mnoha věcech. Budeme se divit, ale přece jen jsou i ženy v něčem silnější než my. A nebudeme počítat jejich um v kuchyni. Co to teda je?

1. Mnohem lepší paměť

Na rozdíl od nás mají ženu tu schopnost zapamatovat si všechny narozeniny a svátky a to jak příbuzných, tak i přátel. Pamatují si veškerá výročí, když jdou na nákup nepotřebují mít sebou napsaný lísteček se seznamem potravin. Přesně ví, kde je potřeba co vyzvednout a zařídit. A zvláštní je, že k tomu nepotřebují žádný diář ani kalendář.

2. Odolnější vůči rýmičce

Ačkoliv je pravda krutá, skutečně nás dokáže rýmička skolit. Ale ženy dokáží i s horečkou stále obstarávat domácnost a pečovat o všechny ratolesti a dokonce i o nás. Chodí do práce a k doktorovi si zajdou, až jim je skutečně na umření.

3. Celkově psychicky odolnější

Ačkoliv to není dobré, dnešní hektický svět je plný stresových situací, které nás potkávají každý den. V důsledku toho mnoho lidí trpí psychickými problémy, různými poruchami a často mívají i problém se spaním. Ženy jsou vůči tomu mnohem odolnější. Dokáží se se stresem vyrovnat mnohem lépe než muži obecně. Jednoduše řečeno, dokážou snáze najít tu nejlepší cestu z dané tíživé situace.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top