sex a vztahy

Proč ženy nechtějí sex?

vztah
www.pixabay.com

Každý z nás má sex rád a drží se pravidla, že sexu není nikdy dost. Ale co na to partnerky, ženy, manželky? Všichni jsme se setkali s tím, že ženy odmítají sex. Ale jaké důvody k tomu mají?

1. Únava

Obecně ženy musí zvládat mnoho činností najednou, chodí do práce, pečují o nás, o domácnost a o děti. Proto se velmi často stává, že poslední na co by měly čas a spíše i chuť je sex. Ale co s tím? Jděte na to jinak. Zkuste připravit romantický večer nebo ji pozvěte na wellness pro dva. Musíte připravit takovou atmosféru, že ona sama bude chtít zažít milování s Vámi.

2. Nelíbí se sama sobě

Je to opravdu snadné. Pokud si žena nepřijde atraktivní, nebude si tak připadat ani pro Vás. Ženy nám neustále pokládají ty otázky typu, jestli nám nepřišlo, že přibraly, jestli se nám pořád líbí, jestli jim to sluší. Ačkoliv to bývá někdy už otravné, musíme jim neustále dokazovat, že jsou pro nás ty neskutečně atraktivní kočky a že nás přitahují. Když jim to budeme dávat pořád najevo, budou si sami sebou jistější a i na sex budou mít větší chuť.

3. Naštvání

Mnoho žen má problém s tím, že když jsou na muže naštvané, tak se s ním prostě nedokáží milovat. I když občas netušíte, co jste vlastně udělal, ptejte se a snažte se jí tu náladu zase zvednout. Protože ženy nezměníme, ony takové prostě byly, jsou a budou.

4. Stereotyp v ložnici

Jste také tím nemilým případem, kdy Vám to s ženou v posteli již tolik nejiskří a je to pořád to samé? Zkuste koupit ženě nějaké sexy spodní prádlo, pořiďte Vám nějakou hračku, zkuste jiné polohy nebo jiné místo. Je mnoho způsobů, jak okořenit společný sexuální život.

5. Nevěra

Pokud si Vaše žena najde milence, logicky už pak nebude mít potřebu spát i s Vámi. To že je Váš vztah bez sexu, není rozhodně jediný symptom, proto buďte pozorní. Pokud to podezření máte, zeptejte se jí na rovinu.

6. Špatné vzpomínky a zkušenosti

Jestli daná žena nezažila v posteli nikdy nic pěkného. Je jasné, že se jí do sexu nebude chtít. Proto pokud máte novou známost a nějak se k tomu sexu pořád nemá, zkuste jít na ní pomalu, ukažte jí, že to může být i hezké a uvidíte, že až získá důvěru, sama poleví.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top