sex a vztahy

Skončit na prvním rande v posteli? Ano či ne?

pár
www.pixabay.com

Rozhodně to není ojedinělým případem, že na prvním rande skončí dotyční v posteli. Ale je to úplně v hodné, i přesto, že se to tak často stává?

Samozřejmě bychom si měli uvědomit, že mnohem lepší je se nejprve poznat a pak až dojít k sexu. Ale pokud se cítíte tak opuštěni a osamoceni, že na to máte potřebu vlítnout hned, tak proč ne. Pokud má stejný pocit i opačné pohlaví, tak v tom není žádný problém. Muži mají tu výhodu, že když toto udělají, tak to s jejich pověstí nic neudělá. Nicméně u žen je to horší, zdají se pak jako lehké ženy, které skočí do postele okamžitě s každým.

A to je přesně důvod, proč ženy sex na prvním rande odmítají, aby si o nich pak muž neudělal obrázek, že jsou lehké, nadržené dívky. Nejčastějším místem, kde se to takovýmto způsobem zvrhne jsou bary a kluby, protože když jsou jedinci pod vlivem alkoholu, nechají se unášet daným okamžikem a již příliš nedomýšlí, jaké by to mohlo mít následky. V okamžik, kdy jde o sex na jednu noc, je to něco jiného.

Za nás je stoprocentně lepší nejprve prohloubit citové vazby a celkový vztah, zjistit, že ta daná osoba Vás skutečně přitahuje, že ji doopravdy chcete a pak teprve skočit do postele. Je na každém z nás, jak se rozhodne a co momentálně cítí. A pokud se oba dva domluví a nemají s tím ani jeden problém, tak to ničemu nebrání. Je ale skutečně důležité, aby to bylo oboustranné a ne pouze nátlakem jedné ze strany.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top