sex a vztahy

V čem děláme v posteli největší chyby?

žena v posteli
www.pixabay.com

Ačkoliv se často domníváme, že pro ženy je sex úplně stejný jako nás, jsme na omylu. Proto často očekáváme, že pro ně není problém dosáhnout vyvrcholení tak, jako je to u nás.

Ženy jsou však mnohem komplikovanější stvoření, než jsme my. Není to s nimi tak snadné. Proto základem úspěchu je předehra a správné naladění na samotný styk. Rychlovku si schovejte na jindy.

Mnoho žen o sobě dost pochybuje a to jak kvůli velikosti prsou, zadku nebo celkové postavě. Velmi často se stydí. Proto byste jí měl dát jasně najevo, že má přednosti a že se Vám moc líbí. Musíte jí ukázat, že o ní skutečně jevíte zájem, ale ne moc okatě, aby z toho nevycítila, že Vám jde o sex.

Pokud chcete, aby měla prožitek ještě větší, neupínejte se ke tmě, ale spíše zařiďte, aby bylo v místnosti šero. Tím budete moci navázat oční kontakt, který je velmi důležitý. Ačkoliv zde můžete narazit na problém s již výše zmiňovaným studem partnerky, i ten se dá snadno vyřešit. Prostě ji chvalte a dávejte jí najevo, jak krásná je a vše bude v pořádku, protože i ona si sebou začne být více jistá.

Rozhodně zapomeňte na sebepochvalu typu, to jsem byl zase dobrý, to je to poslední, co bude chtít poslouchat. Pokud si bude myslet, že jste skutečně tak dobrý byl, nebojte se, ráda Vám to sama sdělí.

Rovnou můžete zapomenout na to, že to co se líbí Vám, se automaticky musí líbit Vaší partnerce. Proto experimentujte a zjišťujte, co má skutečně ráda a co chce.

Nikdy ji neporovnávejte s bývalou partnerkou. Tím byste veškerou snahu úplně zabil.

A co říci na závěr? Pokud se budete skutečně snažit a držet se našich rad, budete spokojený Vy i Vaše partnerka a uvidíte, že potom bude svolná i třeba k rychlovkám, které máte rád.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top