Zdraví & sport

3 kritéria pro výběr liquy do elektronické cigarety

elektronická cigareta
pixabay.com

Rozhodli jste se pro elektronické cigarety, které s sebou přináší hned několik výhod? Zaujala vás představa levnějšího kouření, které je navíc méně negativní pro naše zdraví a ještě k tomu daleko lépe vypadá? V tom případě byste určitě měli vědět, jak správně vybírat liqua – což jsou náplně do elektronických cigaret. Ty by bez náplně nemohly fungovat, proto liqua představuje jejich nedílnou součást a určitě je dobré vědět, podle čeho danou náplň vybírat. My pro vás připravili celkem 3 kritéria, která vám s výběrem pomohou. Tak se na n pojďme společně podívat.

Kritérium první: obsah nikotinu

To nejdůležitější, co bude každého kuřáka zajímat, je obsah nikotinu. Nikotin je totiž látka, na kterou si díky kouření vybudujete závislost. Míra závislosti se odvíjí na tom, jak hodně toho vykouříte. Je jasné, že kuřák, který vykouří dvě krabičky denně, bude potřebovat daleko vyšší dávku nikotinu nežli kuřák, který si dá třeba jen 5 cigaret. Proto se při výběru liquy zaměřte na obsah nikotinu, náplně se v tomto ohledu liší – některé obsahují pouze 3mg, jiné 6mg a nejsilnější kuřáky potřebují náplně s 12mg nikotinu a více.

Kritérium druhé: příchuť

Elektronické cigarety jsou oblíbené z mnoha důvodů, jedním z nich jsou příchutě. Tím se hodně liší od klasických cigaret, které chutnají po tabáku a nenabízí žádné jiné alternativy. U výběru liqua proto hraje důležitou roli jeho příchuť. Těch je k dostání pestré množství, někdo dává přednost vanilce, jiný má rád vodní meloun, další sáhne po mentolu, jiný zase po lesním ovoci. Pokud zatoužíte po klasické příchuti, stačí si vybrat liqua s příchutí tabáku.

Kritérium třetí: cena

I cena může hrát při výběru liquy svou roli. Na internetu totiž najdete výhodná balení, která vyjdou daleko lépe, nežli jednokusové provedení. Proto dobře sledujte nabídku e-shopů a vybírejte si raději výhodnější balení po několika kusech.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top