Bydlení

Automatické brány s kvalitním pohonem BFT

brána
pixabay.com

Brány jsou nedílnou součástí mnohých nemovitostí, a to nejenom rodinného, ale i komerčního charakteru. V dnešní době při pořizování takového nepostradatelného prvku zkuste uvažovat trochu dopředu. Možnosti jsou na současném trhu opravdu bohaté a ceny nejrůznějšího příslušenství velice přijatelné.

Pakliže se do vašeho hledáčku dostaly automatické brány, pak při jejich pořizování nezapomeňte na jednu zásadní věc. A tou jsou pohony bran BFT. Ty dokáží povýšit možnosti a schopnosti libovolné brány na daleko vyšší úroveň. O tom vás ostatně přesvědčí následující řádky.

Co umí pohony bran BFT?

Jak asi můžete správně tušit, pohony bran BFT jsou poháněny za pomoci elektřiny. Takže důležitý je zdroj elektrické energie. Pak už je v případě profesionální firmy jen otázkou času, než dojde k precizní montáži a zprovoznění u libovolné automatické brány.

Tento oblíbený a léty prověřený typ pohonu je dostupný všem zákazníkům. Dokazují to modely pro intenzivní, ale také velice intenzivní provoz. Pohony bran BFT jsou koncipovány tak, že zvládnou spoustu otevíracích a zavíracích cyklů. Jednoduše vám budou bez sebemenšího problému sloužit dlouhá léta.

Jejich součástí může být nejenom klasické dálkové ovládání, ale i to GSM. To je v podstatě bez-obslužné. Do vašeho automobilu bude instalován čip, který sepne pohon v okamžiku, kdy se s automobilem přiblížíte k bráně.

Opomíjeno není ani na odpovídající bezpečnost

Pohony bran BFT pro automatické brány splňují všechny příslušné normy, takže obávat se nemusíte ani toho, že by brána skřípla dítě nebo vašeho domácího mazlíčka. Všechny tyto situace jsou podchyceny za pomoci speciálních čidel a bezpečnostních prvků. Tak neváhejte a pořiďte si brány se vším všudy. Jde o dlouhodobou investici, jíž bezpochyby oceníte a využijete.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top