Bydlení

Automatické posuvné brány bez námahy

posuvné brány

Většina nemovitostí je vybavena oplocením, brankou a bránou, která slouží primárně pro vjetí vozidel na pozemek. Pakliže jde o větší vstupní prostor, je poměrně těžké manipulovat s jakýmikoliv vraty ručně, navíc když tuto činnosti musíte provádět za zhoršeného počasí.

Tomu se však lze poměrně efektivně vyhnout. Ať už jsou součástí vašeho rodinného domu nebo podnikatelských prostor posuvné brány či skládací brány, nechte je dovybavit elektrickým pohonem. V případě náhrady za stará vrata to bude ještě snazší, než se na první pohled zdá.

Elektrické skládací brány

Kvalitní elektromotor je často vybaven také dálkovým ovladačem, díky němuž ušetříte své fyzické síly a nepromoknete. Jediné stisknutí tlačítka totiž zapříčiní, že se posuvné brány otevřenou, aniž byste se jich dotkli.

Velice obdobně jsou na tomi skládací brány. Ty jsou praktickou alternativou především tam, kde máte dostatek prostoru pro složení nebo samotné otevření jednotlivých křídel. I skládací brány bývají poháněny motorem a vykazují vysokou stabilitu a pevnost. To zapříčiňují hlavně ocelové konstrukce těchto vrat, jež odolávají patřičné zátěži a s ní spojené dlouhověkosti.

Skládací brány mohou být stejně jako ty posuvné, vybaveny speciálními lištami upevněnými v zemi, v nichž se pohybují kolečka. Velký důraz je kladen také na celkovou bezpečnost, aby nedošlo k přivření osob, aut a jiných předmětů, k čemuž slouží infračervený paprsek.

Posuvné brány dle vašich náročných přání

Pokud chcete elektrické posuvné brány, určitě se nemusíte obávat jejich vzhledu. Samotná konstrukce může být zhotovena dle ostatních prvků exteriéru, například podle oplocení. Často tak dochází ke kombinaci materiálů se dřevem, kovem či hliníkem.

Využijte automatické skládací brány a zajistěte si jejich otevírání a zavírání bez práce.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top