Móda & styl

Boxerky jsou nejlepší volbou – my víme proč!

pixabay.com

Ačkoliv doma máte vytopeno na příjemnou teplotu, musíme počítat s tím, že nám začalo studené období a musíme myslet i na to, aby nám naše nádobíčko neumrzlo.

Nabídka pánského spodního prádla je poměrně bohatá. Vybrat si můžete nejrůznější trenky, slipy, jocksy a právě boxerky.

Proč jsou boxerky tím nejlepším?

Můžete si je pořídit v různých délkách a dokonce i push up variantách. Celkově poskytují Vašemu tělu komfort a hlavně potřebnou tepelnou izolaci v období podzimu a zimy.

Mnoho společností zabývající se prodejem spodního prádla dělalo mezi muži výzkumy a většina uváděla právě boxerky a to z toho důvodu, že patří mezi jedno z nejuniverzálnějších spodních prádel, je opravdu velmi pohodlné, navíc nabité skutečným sex-appealem a k dispozici v téměř každém obchodě v různých délkách, barevných provedeních a materiálech.

V současné době jsou pánské moderní boxerky vyráběny, šity nejmodernějšími technologiemi a postupy. Jejich střihy jsou stále inovovány a stále pohodlnější a hlavně kvalitnější. Proto tvoří ideální první volbu pro každého muže mladšího i staršího.

A v čem jsou odlišné od jiného prádla?

Na rozdíl od trenek a jiného spodního mužského spodního prádla přiléhají těsně k tělu, díky čemuž nepropustí zimu. Mají skvělou izolační funkci. Celkově obsahují boxerky více hřejivé tkaniny než slipy nebo trenky.  Nejlepší volbou jsou pak boxerky, které jsou vyrobené z funkčního materiálu a zajistí ještě více tepla.

Proto pokud i Vy jste nerozhodný při výběru spodního prádla, vsaďte na boxerky.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top