Bydlení

Chcete spolupracovat s realitkou? Poradíme, podle čeho vybírat!

¨nemovitosti
pixabay.com

Člověk nikdy neví, kdy bude potřebovat využít služeb realitní kanceláře. Na odborníky se můžete spolehnout tehdy, až budete chtít koupit rodinný domek či byt, stejně tak se na ně můžete obrátit v případě, kdy budete chtít nemovitost prodat či jen pronajmout. Někdy je zkrátka lepší nepouštět se do věcí na vlastní pěst a raději si nechat pomoci od lidí, kteří svému řemeslu skutečně rozumí a umí se v něm pochovat jako ryba ve vodě. Podle čeho ale realitní kancelář vybírat?

Hledejte reference

Nejen při výběru realitní kanceláře, ale i u čehokoli jiného jsou jedním z nejdůležitějších ukazatelů reference. V dnešní době můžete prakticky cokoli najít na internetu, takže nebude problém najít zde i recenze od zákazníků, kteří s danou realitní kanceláří spolupracovali před vámi. Reálné zkušenosti a poznatky vám mohou hodně pomoci s výběrem a ukázat, jestli je vámi vybraná realitka skutečně dobrou volbou, nebo jestli je lepší porozhlédnout se ještě někde jinde.

Dejte na osobní kontakt

Říká se, že psaná konverzace nemá takovou váhu, jako ta osobní. Pokud chcete spolupracovat s nějakou realitní kanceláří, nesázejte pouze na psaný projev, ale trvejte na osobní schůzce. Teprve tváří v tvář poznáte, jestli je vám daný člověk sympatický, jeho jednání vám napoví, jestli s vámi jedná čestně a ve vašem zájmu. Neostýchejte se oslovit i několik realitních kanceláří, nemusíte si vybrat hned tu první.

Nechce si doporučit

Možná máte ve svém okolí nebo mezi přáteli někoho, kdo v brzké době s nějakou realitní kanceláří spolupracoval a byl s ní spokojený. I taková forma recenze, nebo chcete-li doporučení, může mít velkou váhu. Zvláště pak v případě, kdy vám danou realitku doporučí dobrý kamarád nebo spolehlivý známý, kterému budete moci věřit, že zrovna tohle je ta správná volba.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top