Auto-Moto

Co musíte u auta pravidelně kontrolovat?

Potřebujete dobře a hlavně poctivě oservisovat vozidlo? Pořídili jste si ojetý vůz a chcete seřídit geometrii nebo přezout pneumatiky? V tom případě si vyberte kvalitní servis.

Kapaliny

Co všechno byste měli na autě pravidelně kontrolovat? Jednou z nejdůležitějších věcí v každém automobilu jsou kapaliny. Je dobré podívat se na množství motorového oleje, chladicí a brzdové kapaliny. Taktéž je dobré zjistit, v jaké kondici je autobaterie. V servisu udělají takzvaný test zátěžovým měřičem.

Světla a klimatizace

Kromě toho je nutné kontrolovat světla a hlavně jestli světlomet doopravdy svítí, kam má. Funkčnost stěračů a ostřikovačů je rovněž dobré otestovat. V neposlední řadě musí projít kontrolou těsnost a funkčnost klimatizace. V servisu vám udělají i celkovou diagnostiku. Zkontrolujte si i to, kdy se blíží konec platnosti technické kontroly.

Pneu, brzdy a podvozek

Samostatnou kapitolou jsou pak pneumatiky, brzdy a podvozek. Zejména po zimě mohou být brzy zaneseny nejrůznějšími nečistotami z posypů silnic.

Bazar pneumatik

Potřebujete naplnit klimatizaci, seřídit světlomet nebo přezout kola? Autopneu Novák s.r.o. patří mezi špičkové servisy. Kromě toho nabízí i ojeté pneumatiky. Bazar čítá pneu nejrůznějších parametrů pro různá vozidla. Stejně tak má ve své nabídce pneumatiky nové a staré i nové a starší disky. Na stránkách společnosti rovnou najdete i ceník. Objednat se navíc můžete online a nemusíte tak na přezutí kol čekat. Autopneu Novák pracuje s moderními přístroji, ať jde o profesionální tester podvozku nebo speciální zouvací zařízení. Problém samozřejmě není ani laserová geometrie.

Pneuservis provádí firma na počkání i na objednávku. Každému zákazníkovi se navíc vždy snaží ve všem vyjít maximálně vstříc. Není totiž nic lepšího než vracející se spokojený zákazník.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top