Tech

Co nám přináší Google Assistant?

banner sociální sítě
www.pixabay.com

I Google jde s dobou a snaží se vyrovnat své konkurenci a vystoupil na trh se svým osobním asistentem. Na rozdíl od konkurence si můžeme všimnou, že zmíněný asistent není pojmenován lidským jménem, nýbrž pouze Google Assistant.

Momentálně se s Google Assitentem setkáme v Pixel telefonech, ale v budoucnu je plánováno, že bude k dispozici i pro jiná zařízení.

Trendem doby jsou mobilní telefony, které můžeme používat v podstatě ke všemu. Proto se tématem číslo jedna stávají osobní asistenti, kteří pomáhají uživatelům v každodenních situacích.

A co vlastně umí?

– přehled dne – tento asistent má velkou výhodu v tom, že je propojený se všemi službami, které Google poskytuje, takže i s kalendářem, Gmailem, fotkami, mapami,.. Když budete chtít vědět, jaký bude Váš den, Váš pomocníl Vám to jednoduše ukáže. Začne počasím, následně dopravní situací a informaci o plánovaných schůzkách.

– Google Home – díky reproduktoru Google Home si snadno hlasovým povelem spustíte hudbu nebo videa. Asistent jde snadno s Chromecastem propojit.

– úroveň vyhledávání – těšit se můžete z inteligentního hledání, které nám asistent poskytuje.

– schopnost učit se – v budoucnu bude schopný vám propojit informace, které na sebe navazuje, počítá se s vysokou inteligencí a schopností odhadovat věci. Výhodou je, že asistent podporuje také chytrá zařízení, která jsou určena pro domácnost.

Dále se počítá s tím, že bude otevřena nová platforma pro asistenta, která bude k dispozici partnerům a oni si budou moci vytvářet vlastní provedení a úkoly.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top