Móda & styl

Dámské náramky potěší každou ženu! Jak vybrat ten pravý?

dámské náramky
pixabay.com

O ženách je známo, že mají slabost pro jakékoli šperky. Líbí se jim, když se mohou něčím ozdobit, podtrhnout svou ženskost, vyjádřit svůj styl. Velice oblíbené jsou dámské náramky, které jsou decentní, vkusné a ozdobí každé zápěstí. Možná i vy uvažujete nad tím, že byste sobě nebo někomu z vašich blízkých udělali radost nějakým pěkným náramkem, ale nevíte si tady s výběrem. V dnešním článku vám s výběrem dámského náramku pomůžeme, tak se inspirujte!

Pro koho vybíráte?

Hned na začátku je potřeba ujasnit si, pro koho náramek vybíráte. Je totiž rozdíl, jestli hledáte vhodný náramek pro kamarádku, které je třeba čerstvých 18 let, nebo pro maminku, která před pár týdny oslavila kulaté 50. narozeniny. Věk dané ženy je jedním z rozhodujících faktorů, které vám mohou pomoci vybrat správně. Je logické, že u mladší ženy či dívky se můžete přeci jen trochu více odvázat, zatímco u ženy v letech je rozumnější držet se spíše při zemi.

Jaká je?

Pakliže už máte jasno v tom, pro koho dámský náramek vybíráte, zamyslete se nad tím, jaká daná žena je. Co se jí líbí? A co má ráda? Popřemýšlejte i o tom, co nosí, jaké barvy pro své oblečení volí, jestli je v oblékání spíše střídmější nebo naopak odvážná. I to vám hodně napoví, jakým směrem se při výběru náramku vydat.

K jaké příležitosti náramek vybíráte?

V poslední řadě vám může s výběrem náramku pomoci i příležitost, ke které náramek vybíráte. Jestliže chcete sobě nebo někomu blízkému udělat radost jen tak, můžete vybírat mezi levnějšími kousky. Naopak pokud daná žena, pro kterou náramek kupujete, slaví třeba narozeniny nebo důležité jubileum, hodí se investovat do dražšího kousku, se kterým jí ukážete, jak moc vám na ní záleží.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top