Auto-Moto

Doplňkové vybavení automobilu

www.pixabay.com

Základní i rozšířená výbava automobilu v dnešní době nabízí řadu speciálních řešení, která mají za úkol řidičům usnadnit cestování v dnešní uspěchané době. Jednotlivé součásti výbavy lze pořídit v různých variantách s přidanou hodnotou dotvářející interiér automobilu z hlediska pohody a funkčnosti. Čím tedy ještě vylepšit Vaše auto?

Osazení přední masky deflektorem

Ochranný deflektor přední kapoty  je přídavné zařízení určené primárně pro řízení vzduchu vstupujícího do vozidla přes kapotu, tedy ventilačním systémem. Má hned několik funkcí – kromě té hlavní se jedná především o ochranu laku kapoty před poškozením a znečištěním. Díky vlastnostem plastového materiálu, z nějž je vyroben, je prospěšný pro odolnost mechanickému poškození (kamínky) ale také omezuje pronikání vlhkosti pod kapotu. Pro každý model auta je vyráběn speciálně tvarovaný deflektor, aby bylo jeho uchycení snadné a pevné. 

Jak na autokoberce

Autokoberce slouží především jako membrána znečištění podlahy vozidla. Před každým sedadlem jsou uloženy volně v prostoru nohou a na svém místě drží díky speciálnímu tvaru a protiskluzové úpravě rubové strany. Autokoberce mohou být vyrobeny z několika typů materiálů, nejčastěji se jedná o omyvatelnou textilii nebo pryž.

Zatímco textilní autokoberce jsou upřednostňovány především kvůli vzhledu. Rozhodnutí koupit gumové autokoberce je podmíněno především skutečností, že nabízí řadů výhod zejména v oblasti údržby (snadné čištění, úplná omyvatelnost). V porovnání s textilními typy také lépe drží tvar a mají obecně delší životnost při zachování původního vzhledu.

Výběr doplňujícího vybavení pro automobily je klíčový zejména v případě, že je používáno často. Hlavním cílem uvedených typů jsou efektivní a rychle aplikovatelná řešení pro snadnou údržbu vozidla.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top