Bydlení

Estetické, a přitom opravdu efektivní řešení sucha v podobě nádrží na dešťovou vodu

Poměrně dost velké množství pozemků pravidelně řeší problémy kolem sucha a nedostatku užitkové vody na vrcholu léta. Většinou se tak bavíme o období srpna, ale v některých předchozích letech přišly podobné problémy už mnohem dříve v červenci, nebo dokonce i v červnu.

Přitom různá řešení zachytávání a následného užívání dešťové vody nejsou dostatečně účinná. Tedy s výjimkou jednoho konkrétního, kterým jsou právě moderní nádrže na dešťovou vodu.

O jaké nádrže se vůbec jedná?

Takové nádrže jsou velice specifickou oblastí. Jedná se o nádrže z polyethylenu, extrémně odlišného plastu po všech ohledech. Jsou budovány v různých velikostech i podobách, díky čemuž jsou také všestranně využitelné. Rozdílné jsou tak vertikálně orientované akumulační plastové nádrže na dešťovou vodu CLEAREO, nebo v jiném případě horizontální série AQUA.

Proč jsou tak moc kvalitní?

Prvním důležitým parametrem je už jenom samotný materiál jako takový. Polyethylen je velice odolný a kvalitní druh plastu, který vyniká svojí extrémní odolností pro chemickým činitelům. Vedle něj jsou ale také fyzické vlastnosti a pružnost na vysoké úrovni. Dalším důležitým parametrem jsou pak samotné technologie řešení. Jedná se o kroužení, což je technologie formování z jediného kusu materiálu. Chybějící sváry jsou tak dalším obrovským plusem k odolnosti nádrží.

Estetické řešení na prvním místě

Další věcí, která je extrémně důležitou výhodou oproti zbytku možných technologií, je přímo estetika jako taková. Nádrže na dešťovou vodu jsou totiž velice specifické v tom ohledu, že se kompletně ukládají pod zem. Proto tak nenarušují estetiku prostoru, ačkoliv mohou být opravdu rozsáhlé. Na povrchu jsou tak opravdu jenom ty neodmyslitelné součásti systému, bez kterých to nejde.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top