Nezařazené

I profil a další hutní materiály a praxi

Když se řekne hutní materiál, každý si určitě vybaví ocel libovolného provedení. Tento segment je skutečně hodně bohatý a nabízí toho více než dost. Jedním z hodně oblíbených produktů je I profil, který si nyní představíme trochu podrobněji. Zároveň vám představíme i další výrobky z kategorie hutních materiálů, s nimiž se můžete setkat při výrobě jakékoliv ocelové konstrukce.

I profil a jeho provedení

Jak už prozrazuje samotný název tohoto produktu. I profil je v podstatě ocelovou tyčí, která svým provedením připomíná velké písmeno „I“. Jde o válcovanou ocel za tepla, která se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi. Patří mezi ně pevnost, povrchová odolnost a dlouhá životnost. I profily jsou dodávány v rozměrech a délkách. Nejčastěji je to 12 m a 14 m.

Při nákupu tohoto hutního materiálu byste měli vždy volit normovanou ocel, která je zárukou pohodlné svařitelnosti. Ocel samozřejmě můžete i krátit na požadované rozměry. Díky tomu si I profil přizpůsobíte svým potřebám a užití. Je však pravdou, že tímto produktem to v segmentu hutních materiálů nekončí, nýbrž začíná. O tom se můžete přesvědčit v další kapitole.

Ostatní hutní materiály

Ať už budete stavět jakoukoliv ocelovou konstrukci, I profil nemusí být tím jediným, který se vám hodí. Spolehnout se můžete i na ostatní ocelový výrobky. Jmenovat lze například profilovou ocel, betonářskou ocel, ocelové nosníky, plechy, trubky a jakly. Tohle všechno jsou výrobky odlišných podob, s nimiž budete schopni vybudovat v podstatě cokoliv.

Až budete shánět vhodného dodavatele tohoto sortimentu, obraťte se na odborníky s letitými zkušenostmi. Zároveň přihlížejte k přidruženým službám v podobě krácení ocelových materiálů a dopravy na místo určení. S takovým výsledkem pak budete maximálně spokojeni. O tom se můžete přesvědčit sami.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top