Bydlení

Jak na výběr spolehlivého dodavatele zemního plynu – jaké vlastnosti by měl mít

Spotřeba zemního plynu tvoří nemalou položku v rozpočtu mnoha domácností. Změnou jejího dodavatele přitom můžete ročně ušetřit až tisíce korun. Jak ale vybrat spolehlivého dodavatele? Společně se podíváme na to, jaké vlastnosti by takový dodavatel měl mít.

Možnost svobodného výběru dodavatele zemního plynu mají nejen domácnosti, ale i firmy a obce, od roku 2007. V porovnání s ostatními variantami úspor, jako je zateplení domu nebo pořízení nového kotle, je výhodou změny dodavatele to, že nevyžaduje žádnou počáteční investici. Vše můžete provést zdarma a většinou z pohodlí vašeho domova. Než se však pro tento krok rozhodnete, ujistěte se, že je vámi vybraný dodavatel plynu spolehlivý a nabízí kromě nízké ceny i kvalitní služby. Čím se takový dodavatel vyznačuje?

Jedná s vámi otevřeně a férově

Spravedlivé a otevřené jednání by kvalitnímu dodavateli rozhodně nemělo chybět. Takový dodavatel s vámi projedná všechny důležité detaily ještě před samotným uzavřením smlouvy, nic před vámi neskrývá a vy si tak můžete být jistí, že víte, do čeho jdete, aniž byste se museli bát, že vás překvapí nějaké skryté poplatky.

Je stabilní a má za sebou léta zkušeností

Kvalitní dodavatelé plynu vám mohou poskytnout určitou stabilitu a mají na českém trhu s energiemi letité zkušenosti. To se ruku v ruce odráží i na výhodných službách a produktech, které nabízí. Můžete tak například získat plyn za tržní ceny s fixací na měsíc, na rok či na dva roky.

Může vám poskytnout kvalitní zákaznický servis

Klíčovou vlastností, kterou by měl spolehlivý dodavatel plynu zaručeně mít, je kvalitní zákaznický servis. Tím se rozumí, že ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně, zpracuje pro vás nezávaznou nabídku, pomůže vám s přechodem od vašeho stávajícího dodavatele a má zákaznickou linku, na které vám ochotně zodpoví všechny vaše dotazy.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top