Bydlení

Jak probíhá profesionální výkup palet

výkup palet
pixabay.com

Jestliže se vám doma, na provozovně, ve skladu či kdekoliv jinde povalují nepotřebné palety, určitě je nevyhazujte. Dokonce je ani nepalte, protože existuje služba, jakou je výkup palet. Ano, v dnešní době se vykupují nejrůznější věci, včetně použitých nebo lehce poškozených palet.

Tento výkup vám tedy ušetří nejenom drahocenný čas při zpracování palet jako odpadu, ale hlavně vám přineseještě dostatek finančních prostředků. Pokud se totiž obrátíte na toho správného specialistu na palety, bude vám nabídnuta poměrně lákavá a zajímavá výkupní cena.

Jaké palety jsou vykupovány?

Je samozřejmě pochopitelné, že nemůžete prodat jakoukoliv paletu, ale pouze ty certifikované, respektive splňující příslušné normy. I výkup palet se totiž řídí odpovídajícími směrnicemi. Je to z toho důvodu, aby vykupující firma mohla takové palety opravit a následně prodat. Nejčastěji narazíte na firmy vykupující tyto druhy palet.

  • Palety dle mezinárodní normy UIC-435-2
  • Palety průmyslové neboli standardní v rozměrech 1 200 x 800 mm

Výkup palet u atypických modelů je obvykle řešen individuálně, takže zbavit se můžete i kousků vymykajících se běžným standardům. To už záleží na dohodě s konkrétní společností.

Výkup palet a odvoz zdarma

Jestliže se vám v objektu povaluje více, jak 300 kusů palet, kterých se chcete zbavit, můžete mnohdy narazit také na subjekty, jež vám zajistí nejenom výkup palet, ale budou schopny tak velké množství odvézt na vlastní náklady. Často to bývá do 50 kilometrů od sídla takové firmy. Z toho pro vás jako pro zákazníka plynou další výhody v tom, že se nemusíte zdržovat s jakoukoliv přepravou.

Nejlepší na všem je, že většina těchto služeb zaměřených na výkup palet je spojena s platbou v hotovosti. Tu lze považovat na pomyslnou třešničku na dortu. Proto neváhejte a využijte odprodej nepotřebných palet.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top