Bydlení

Jaro je za dveřmi: jaké práce okolo domu je potřeba udělat?

zdroj: pixabay.com

I když to při pohledu z okna možná nevypadá, jaro je za dveřmi a nebude to tak dlouho trvat a ujme se pomyslného kralujícího žezla. Do začátku nejbarevnějšího ročního období v roce zbývá ještě pár týdnů, nicméně majitelé rodinných domů se již nyní mohou zajímat o to, co je s příchodem jara okolo domu potřeba udělat.

Začít s předstihem se vyplatí

Možná si říkáte, že je na práce okolo domu ještě zima. Je pravda, že hodnoty na teploměru nejsou v těchto dnech zrovna nejpřívětivější, nicméně pokud chcete být o krok napřed a usnadnit si spoustu práce, pak rozhodně není na škodu začít s předstihem. Stačí se obléknout do hřejivé zimní bundy, na nohy natáhnout zateplené holinky, vybavit se pracovními montérkami a s chutí se pustit do práce.

Zkontrolujte, co napáchala zima

Letos jsme se dočkali bohaté sněhové nadílky, která sice za oknem vypadá krásně, a děti jsou z velkého množství sněhu nadšené, nicméně na domě může sněhová pokrývka napáchat nepěkné škody – a právě ty je potřeba napravit. Podívejte se, jak je na tom po zimě vaše střecha a okapy, ujistěte se, že nikam nezatéká a nic není poškozeno.

Jak je na tom zahradní technika?

Do prvního sekání trávy je sice ještě daleko, ale již nyní můžete zkontrolovat, jak je na tom zahradní technika. Podívejte se na stav zahradní sekačky, zkontrolujte i další vybavení, které budete s příchodem jara jistě potřebovat – lopaty, hrabičky, rýče atp.

Co je potřeba vyčistit

Na začátku jara mnoho lidí s oblibou sáhne po vysokotlakém čističi, se kterým odstraní špínu, jež se zde usadila během podzimních a zimních měsíců. Pakliže nechcete do vysokotlakého čističe investovat, jistě je možnost si jej půjčit, stačí se jen informovat a hledat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top