Móda & styl

Jižanská móda se velice často odráží také u nás. Jaké oblečení a doplňky nosí muži v přímořských oblastech?

pexels.com

Možná jste si mohli všimnout, že v průběhu posledních let každým rokem rostou teploty letních měsíců. Mnohdy už máme podobné teplotní podmínky přímořským oblastem jako je Itálie nebo Chorvatsko. Ruku v ruce s těmito změnami musí jít také módní styl a to, co se v těchto měsících nosí. Dnes se podíváme na typickou jižanskou módu, která je vždy elegantní i v tom největším horku.

Košile nesmí chybět ani do horkého počasí

Jižanská móda se nejvíce odráží v Itálii. Jak moc dobře víte, tak Italové aktivně investují především do dobrého jídla a kvalitní módy. Zkrátka velcí požitkáři, kteří se o sebe dokáží postarat. Mnozí by si tak nedokázali představit svoje každodenní oblečení bez košile. A to ani v případě, kdy je venku teplota mířící ke třiceti stupňům celsia.

Jenže se nikdy nedá říct, že je košile jako košile! Velice populární jsou košile z jemné tkaniny, které mají i typické plážové vzory. Mají mnohem méně knoflíků, velice často krátký rukáv a nosí se přirozeně s posledními dvěma knoflíky otevřené, aby tělo dobře větralo. V kombinaci se stylovými šortkami a otevřenou obuví, máme rázem čistokrevný jižanský outfit.

Nesmí chybět pánské náramky nebo brýle!

To ale není úplně všechno a nejdříve je potřeba vyladit outfit do úplné dokonalosti. O to se mohou postarat různé doplňky. Mezi šperky jsou v letních měsících nejvíce oblíbené pánské náramky, které se vyrábějí i v jemném provedení, které dokáže v létě ozdobit ruku, ale je příliš malé na zatížení a likvidaci vyrovnaného opálení.

Důležitým doplňkem podobného outfitu jsou rovněž také sluneční brýle. U nich ale platí pravidlo „zkus a uvidíš“, protože u nich rozhoduje celá řada faktorů. Brýle vypadají odlišně k různým účesům, tvarům obličeje, barvě vlasů a při spoustě dalších kritérií.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top