Bydlení

Které služby realitních kanceláří jsou nejvíce užívané v posledních letech?

Realitní kanceláře po dlouhou dobu zaměřovali svoji aktivitu výhradně na nákupy a prodeje nemovitostí. Časem se ale ukázalo, že je potřeba v moderním světě dávat mnohem větší důraz na komplexnost služeb.

Nikdo nechce v rámci jedné akce kontaktovat několik firem, vše chce řešit na jednom místě. Proto se tak mimo nákupů a prodejů začala ukazovat celá řada doplňkových služeb, které realitní kanceláře poskytují. A my si dnes ty nejoblíbenější představíme.

Správa nemovitostí a její obliba

Jedná se spíše o celý souhrn služeb nežli o jednu jedinou. Úkolem, který má správa nemovitostí, je především zajistit to, aby byli chráněni pronajímatelé před nejčastějšími problémy. Z toho důvodu se tak stává populární především v největších městech s velkými kapacitami v oblasti pronájmů. Jak pronájmy, tak realitní kancelář Praha nabídne v opravdu velkém množství.

Díky tomu se tak může věnovat správě nemovitostí i poměrně dost velké množství společností. Některé jsou přitom pochopitelně mnohem úspěšnější, takže obsáhnou i desítky různých klientů. I přesto ale nováčci ve správě nemovitostí standardně patří mezi očekávané služby.

Častější užívání homestaging

Samotná služba homestaging je svým způsobem velice jednoduchá, ale v rámci nabízených nemovitostí dokáže udělat velké divy. Jedná se o službu, kdy profesionální společnost, jako je právě realitní kancelář, zajistí focení nemovitosti.

Toto focení je ale specifické tím, že je řízeno samotnou realitní kanceláří, která nejdříve nemovitosti jednoduše nazdobí ve smyslu toho, co statisticky zákazníky zajímá nejvíce. Nemovitost tak dokáže na fotografiích v rámci nabídek zaujmout mnohem lépe, než kdyby nebyla upravená. A to natolik, že je služba provozovaná i samostatně bez prodeje.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top