Móda & styl

Luxusní pánské šperky Nialaya: Inovace v oblasti šperků

luxusní pánské šperky Nialaya
nia-sperky.cz

Šperky jsou menší ozdobné doplňky, které měly vždy tvořit hlavně estetickou funkci. V některých případech šlo o poukázání na příslušnost či společenské postavení. Nejvíce byly vyráběny z drahých kamenů a kovů, ačkoliv v dnešní době se velice oblíbila i bižuterie. Již dávno je pase, že šperky jsou určeny hlavně pro ženy. Na současném trhu se můžeme setkat s bohatou nabídkou šperků jak pro ženy, tak ale i pro muže.

Proč Nialaya?

K nám na český a slovenský trh se však dostala zajímavá značka šperků. Její název je Nialaya. Po světě je velice oblíbená a my se s ní teprve poznáváme, přesto očekáváme, že si získá i nás. A čím je tak exkluzivní a zajímavá, že ji vyhledávají známé osobnosti a celebrity z celého světa? Těch důvodů je hned několik! Jak dámské, tak i luxusní pánské šperky Nialaya jsou ručně vyráběny a každý šperk má svůj příběh. Sestaveny jsou z nejrůznějších kamenů od Magnezit, Pyrit, Zlato, Eben, Diamant, Křemen, Malachit, Matný onyx, Opál, Perly či Červený korál. Samozřejmě jich je mnohem víc a každý kámen má nějaký význam. Na závěr, když jsou již šperky zhotoveny, jsou očištěny bílou šalvěj a to z toho důvodu, aby byla zachována síla použitých kamenů.

Exkluzivní šperky

Luxusní pánské kolekce značky Nialaya nabízejí bohatý výběr velmi oblíbených pánských náramků na ruku, nejrůznějších náhrdelníků a prstenů. Těšit se můžete z exkluzivní nabídky šperků ze 14 karátového zlata nebo manžetových knoflíčků.

Zakladatelem této značky je Jannik Olander, který čerpal svou inspiraci V Thajsku, Indii, a na Bali. Vybíral zde pečlivě jednotlivé kameny a pracoval zde na návrzích tvorby. Vsadil na duchovní podtext, luxus, styl a umění a vznikly z toho šperky, které se prodávají po celém světě. Zaměřuje se na šperky pro ženy i muže, které netvoří pouhý doplněk k oblečení, ale mají podpořit pozitivní energii, radost a vnitřní klid.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top