Kariéra

Moderní metody potisku pomohou k originalitě

potisk
pixabay.com

Pokud je v dnešní době něco, co hledá stále více lidí, tak je to zcela určitě originalita. Touží po ní v podstatě každý a není zase až tak velký problém toho docílit. Cesta je spojena s moderními metodami potisku. Podívejme se na ně.

Textil jako klasika

Začneme tím, co může mnoho lidí považovat za věc poměrně běžnou. Jedná se o potisk textilu. Díky tomu je možné na konkrétní látku přenést v podstatě jakýkoliv motiv nebo obrázek. Nejčastěji se lze setkat s potiskem triček nebo mikin. To však nezaznamená, že je možné zůstat jenom u tohoto segmentu. Hitem jsou v tomto směru moderní lisy na textil, které se využívají nejčastěji. Jejich výhody jsou celkem zřejmé a jsou spojeny hlavně s těmito klady:

  • Jednoduchá realizace
  • Kvalita potisku
  • Přijatelné náklady

Tisknout lze i na keramiku

Podívejme se na kategorii druhou, která může být spojena s určitou originalitou. Mluvíme o potisku keramiky. Zde jistě každý zná možnost potisku hrnečků, stejně jako se do popředí mohou dostávat i varianty, kdy si lze nechat potisknout talíře, nebo také obklady na zeď. Zde už se jasně potvrzuje unikátnost dané technologie. Kvalitní termolis na potisk je totiž strojem, který si poradí s přenosem motivu na jakýkoliv 3D povrch. A to nejenom jednoduše, ale také v podstatě i zcela automaticky.

Nechybí ani možnost tisku na plast

Jak se dá využít tato možnost? I zde je možné spojit ji s určitou dávkou originality. Když budeme konkrétní, tak se může jednat třeba o potisk různých přívěsků, stejně jako různých klíčenek. Do popředí se dostává ale i možnost spojená s potiskem krytů na mobilní telefon. Smartphone má dnes každý. Výrobci však s ohledem na design nejsou příliš kreativní. A tak je i toto cesta, jak se odlišit originalitou. I tady jasně platí, že přenést na plastový kryt lze v podstatě jakýkoliv obrázek, nebo motiv.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top