Bydlení

Možnosti výkupů nemovitostí, o kterých jste možná nikdy neslyšeli

unsplash.com

Trh s realitami je jednou větou opravdu extrémně rozsáhlý. Standardně máme možnost pracovat s velkým množstvím různých nabídek a možností, jak s nemovitostmi nakládat, prodávat je a nakupovat. Přitom se ale lidé dost mylně hodně váží přímo na realitní společnosti. Jenže samotná realitní kancelář pro vás nemusí být jediným východiskem.

V oblasti nákupů a prodejů nemovitostí se také pohybuje celá řada firem, které přistupují k obchodu jinak než realitní kanceláře, a dokonce vás mohou mnohdy vyjít mnohem výhodněji, než byste vůbec mohli čekat!

Výkupy bez jakýchkoliv srážek

Srážky z ceny nemovitostí a financí co obdržíte jsou bohužel doslova na denním pořádku. Samotné realitní kanceláře víceméně žijí z toho, že celkový prodej zaplatíte vy na provizi a následně ještě budou z nemovitosti strženy další režie. Jenže samotný výkup nemovitostí do osobního vlastnictví specializovaných společností bez nadsázky dokáže takové uvažování otočit vzhůru nohama. Díky tomu tak můžete opravdu získat stoprocentní hodnotu svých nemovitostí bez potíží a kdykoliv.

Výkupy podílů nemovitostí

Většinou se potkáte s tím, že vám realitní kanceláře nebudou chtít ani inzerovat takové věci, jako jsou podíly na nemovitostech. Jenže samotný výkup podílů realizovaný specializovanými společnostmi je službou, která vás osloví. Díky němu všechno půjde doslova neuvěřitelně jednoduše.

Prodejte nemovitost, ale zůstaňte bydlet

Že vám to nedává moc velký smysl dohromady? Přeci jenom prodej nemovitosti nutně znamená, že se z ní musíte odstěhovat. To rozhodně není díky mnohým firmám pravda! Vzácná, ale existující služba výkup nemovitostí s nájmem vám umožňuje rychlý a výhodný prodej s tím, že automaticky přecházíte do pozice nájemníka. Služba je možností, jak vyřešit krizové finanční situace bez ztráty domova.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top