Bydlení

Nechte se pohltit moderním pojetím rustikálního nábytku

rustikální nábytek
pixabay.com

Většina lidí se stále domnívá, že rustikální nábytek je vybavení hlavně starších obydlí a lidí, kteří patří k milovníkům dřeva. Patříte také k těm, co si neumí představit moderní interiér, který bude vybaven rustikálním nábytkem? Pak to zkuste. Rustikální nábytek je v dnešní době velmi oblíbeným a ideálně se hodí do jakékoliv místnosti od obývacího pokoje, ložnice po jídelnu nebo pracovnu.

Do dětského pokoje se hodí

Ačkoliv se Vám to bude zdát mírně netradiční spojení dětský pokoj a rustikální nábytek, ale je tomu tak a pokoji to dodá jisté kouzlo a osobitost. Nebojte se volby dřeva právě do této místnosti. Je rozhodně správná. Dřevo je zdravotně nezávadný a také ekologický materiál, takže Vašim dětem dopřejete to nejlepší. Navíc se pyšní vysokou kvalitou, pevností a stabilitou. A v těchto pozitivních vlastnostech bychom mohli pokračovat i dále.

Obývací pokoj – centrum dění

Ve většině domácností je středem veškerého dění právě obývací pokoj. Proto je důležité, aby byl velmi odolný a vydržel užívání od všech členů rodiny. A právě v obývacím pokoji můžete krásně propojit moderní a rustikální styl. Za velmi atraktivní je v dnešní době považován šedý odstín tkanin, který nejen že dobře vypadá, ale celkově tvoří útulnou atmosféru a je velmi praktický na udržování. A v kombinaci s bílým nábytkem je to prostě bomba.

I do jídelny se hodí

Pokud máte i Vy to štěstí a máte opravdu velký prostor, ve kterém se nachází jídelna, pak Vám tam nesmí chybět vymazlený, stylový rustikální nábytek, který může být tvořen komodami, jídelním stolem a židlemi taktéž z masivu.

Rustikální nábytek je možno pořídit jako jeden celek, to znamená jako komplet vybavenou místnost nebo po jednotlivých kusech. Nábytek z masivu patří k jedněm z nejoblíbenějších a to právě proto, že dřevo má samo o sobě opravdu velký význam v interiérovém designu. Přírodnímu rázu se nemůže nic rovnat. A v současnosti není od věci být obklopen právě přírodními materiály. Proto neváhejte a zkuste dát šanci rustikálnímu nábytku.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top