Bydlení

Nepřicházejte o svoje nemovitosti lacině kvůli exekucím a dražbám!

unsplash.com

Exekuce je bohužel záležitostí, se kterou má opravdu velké procento lidé v České republice svoje vlastní nepříjemné zkušenosti. Přitom je mnohdy o dost horší, pokud máte exekuci čím uhradit. Typickým příkladem jsou hlavně nemovitosti, které lze zpeněžit opravdu kvalitně.

Problémem ale je moment, kdy vám nemovitost upadne do dražby. Důvodem je, že v ní se prodá za sotva zlomek reálné ceny. Existují ale cesty ven, jak nemovitost opravdu zhodnotit.

Výkupy obtěžkaných nemovitostí

Takzvané obtěžkané nemovitosti znamená, že na sobě mají přes jejich majitele exekuční příkaz nebo dokonce i dražební výložku. V takový moment je největším strašákem to, že o nemovitost prostě přijdete. Samotný výkup nemovitostí vám ale může značně pomoci. A to tak, že můžete nemovitost prodat, ale s velkým rozdílem v ceně. Namísto dražební totiž obdržíte reálnou tržní cenu. Ta tak může vyřešit vaše problémy, a navíc vám většinou i zůstanou nemalé částky do zálohy.

Co když ale nemám kam jít?

Bohužel jsou hrozné případy, kdy by opravdu ztráta nemovitosti mohla znamenat i ztrátu střechy nad hlavou. Naštěstí specializované služby jako výkup nemovitostí s nájmem umožňují předchozí případ realizovat s tím, že ale zůstanete v nemovitosti nadále jako nájemník. Služba tak dokáže zkřížit potřebu řešení vašich problémů s možností zůstat bydlet tam, kde jste zvyklí.

Počítají se také podíly!

Nikdy byste neměli zapomínat na to, že nemalé vlastnictví mohou znamenat také podíly nemovitostí, které jsou ale hůře vyčíslitelné. I zde opravdu reálně hrozí to, že se dostanete do ohromných problémů, přičemž ale ztratíte nemovitost lacino. Jednoduchou cestou je výkup podílů, který vám rozhodně nenabídnou ani realitní společnosti, ale jen firmy zabývající se přímým výkupem nemovitostí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top