Nezařazené

Nespořte. Začněte investovat

Co nakupovat, abyste to mohli brát jako investici? Stále oblíbenější jsou online aukce umění, ve kterých si můžete pořídit umělecká díla již od několika tisíc korun. Za pár let ovšem může mít vámi zakoupené dílo klidně několikanásobnou hodnotu.

Získejte základní přehled o světě umění

Lidé si často myslí, že investovat do umění mohou pouze tehdy, mají-li umělecký svět dokonale zmapovaný. Ale staré dobré přísloví říká, že žádný učený z nebe nespadl. Začněte se o výtvarné umění zajímat ještě dnes. Studujte odborná periodika, čtěte online časopisy o umění nebo sledujte vzdělávací videa na YouTube. Máte-li k umění blízko a zajímá vás, co nového se děje, kteří umělci jsou v současnosti těmi nejžádanějšími nebo kteří teprve začínají, ale mají velký potenciál růstu, nebude problém načerpat potřebné znalosti během pár týdnů. Alespoň ty nejzákladnější.

Online i klasické aukce

Další a mnohem podrobnější informace se dozvíte přímo od odborníků. Třeba v pražské Galerii U Betlémské kaple, která se mimo jiné zabývá přímým prodejem děl. Zúčastnit se ovšem můžete i aukce obrazů a to jak té klasické, tak i online aukce obrazů. Koupit si umělecké dílo proto lze i z pohodlí domova. Jak aukce probíhají a co je k účasti zapotřebí splnit, se dozvíte přímo v galerii.

Přijďte se na obrazy podívat osobně

Galerie U Betlémské kaple funguje už více než deset let a vystavovala díla významných umělců, jakými jsou například Emila Medková, Kamil Lhoták, František Hudeček, František Skála či Alena Kučerová. Patří mezi největší výstavní galerie v Česku a svým klientům umí poradit, která díla mají investiční potenciál, a která nikoliv.

Přijďte se do galerie informovat, jaký by měl být váš první krok. A nezapomeňte si prohlédnout zde vystavená díla. Jakmile vás některé z nich zaujme, nechte si poradit, zda je to dobrá investice, nebo ne.

Chraňte své úspory před inflací a investujte rozumně a smysluplně. Investovat do umění můžete i jen pár tisíc korun.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top