Kariéra

Office 365 přináší zajímavé benefity pro firmy

office
pixabay.com

Společnost Microsoft je moc dobře známá a to především díky kancelářským balíčkům, kterých je opravdu hromada. Setkat se můžeme s mnoha aktualizacemi a se starými „ofisy“ se jen těžko někde setkáme. My se však v tomto článku zaměříme na jedno z nejnovějších řešení, kterými je Office 365. Jaké výhody mohou využívat firmy? Pojďme se na to podívat.

Hostovaná platforma s nejmodernější technologií

Office 365 nám přináší něco trošku jiného, než jsme byli zvyklí dříve u klasických kancelářských balíčků. Jedná se o hostovanou platformu, jejíž využití je k dispozici odkudkoliv online. Jedná se o zcela nejmodernější technologie, které firma Microsoft vypustila na trh. Co to však bude například pro vaši firmu znamenat? No, že nebudete muset řešit drahé serverové hardwary, které nejen hodně stojí, ale zároveň vyžadují pravidelnou údržbu a kvalitní dohled. Zatím co nový office funguje díky mnoha datacentrům  a při pořízení uživatele dostávají garanci 99,9 procent dostupnosti. Nezapomíná se ani na zabezpečení a kvalitní technickou podporu.

Hotové řešení s přístupem kdykoliv odkudkoliv

Jak jsme již zmínili, jedná se o hotové řešení. Funguje to velmi jednoduše. V moment, kdy se rozhodnete pro přechod na Office 365 a jeho implementaci, stačí spustit krátkou úvodní konfigurace, po které můžete okamžitě pokročit k použití balíčku odkudkoliv, což umožňuje Office Web Apps. Samozřejmostí však je i možnost využití kladského kancelářského balíku v případě přítomnosti u klasického počítače nebo notebooku. Nicméně se zde jedná o to, aby uživatelé mohli být mobilní, proto se počítá s využíváním chytrých telefonů, které podporují ActiveSync. Tak budou mít uživatelé jednoduchý přístup ke své poště, jednotlivých kontaktům, ale i kalendáři a dokumentům. Což oceňují lidé, kteří musí pendlovat a nesedí celý den v kanceláři. To však samozřejmě není všechno. Mnoho dalšího se dozvíte u jednotlivých poskytovatelů tohoto řešení.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top