Nezařazené

Pánské boty se skrytým podpatkem Dopham’s

Voilà a rázem jste vyšší až o sedm centimetrů. Takové kouzlo by bylo super, že? Bohužel přesně takové jsme nevymysleli. Naproti tomu vznikly z chybějících centimetrů pánské boty se skrytým podpatkem Dopham’s. Boty, které vám pomohou vyrůst, aniž byste se museli nechat věšet za palce u nohou. Jak je to možné? Pojďte se na ně podívat blíž.

Proč zrovna pánské boty na vysokém podpatku?

Protože je po nich větší poptávka, než by se na první pohled zdálo. Jakmile si pánské boty na vysokém podpatku Dopham’s obujete, nikdo nic nepozná, takže i kdyby je nosili vaši přátelé, nebudete o tom vůbec vědět. Jak celý nápad vznikl?

“S manželkou nás dělí asi 5 cm výškového rozdílu. Sice jsem vyšší, ale to jen tehdy, když si Daja nevezme boty na vysokých podpatcích. V případě plesů, svateb a dalších významných událostí se podpatkům žena prostě nevyhne. Navíc nutno podotknout, že Daja se cítí v podpatcích skvěle a nehodlala se kvůli mému nižšímu výškovému vzrůstu svých podpatků vzdát.” Víťa Do Pham

V čem je skryto samotné kouzlo?

Kouzlo, které v sobě skrývají pánské boty se skrytým podpatkem, je prosté. Když se podíváte na klasickou společenskou obuv pro muže, boty mají přirozeně nízký podpatek, který dodává na eleganci. K tomu přidejte samotnou podrážku a do boty schovejte široký klín. Zvenku nic nepoznáte, ale jakmile si boty obujete, vyrostete v okamžiku až o sedm centimetrů. Zvyšující boty Dopham’s lze navíc koupit v mnoha různých designech.

Dopham’s farmářské boty a tenisky s podpatkem

Pánské boty s vysokou podrážkou a skrytým podpatkem teď najdete v e-shopu Dopham’s a to pro každou příležitost. Které modely jsou aktuální? Všechny!

Tenisky s podpatkem – pánské tenisky jsou klíčovým prvkem moderního mužského šatníku. Spojují pohodlí se stylem. Dopham’s proto navrhl pánské tenisky s podpatkem. Bez ohledu na osobní preference jsou pánské tenisky nezbytným prvkem pro muže, kteří chtějí spojit funkčnost, pohodlí a styl.

Farmářské boty – pánské farmářské boty spojují praktičnost s odolností vůči nepříznivým podmínkám venkova. Přináší autentický a robustní vzhled do každého dne.

Společenské boty – pánské společenské boty jsou nepostradatelným prvkem mužského formálního šatníku. S odstíny od klasických černých a hnědých po moderní variace zdůrazňují eleganci a vkus. Díky preciznímu řemeslnému zpracování a kvalitním materiálům jsou společenské pánské boty se skrytým podpatkem Dopham’s ideální volbou pro každou společenskou událost. Pro jarní a podzimní měsíce jsou tu navíc kotníkové boty.

Jak pečovat o kožené boty

Každé kožené boty vyžadují pravidelnou péči, aby kůže nevysychala a nepraskala. Značka Dopham’s na to myslela za vás, proto na e-shopu najdete vše důležité, co k péči o kůži potřebujete. Nezbytné jsou cedrové napínáky, které vypnou záhyby, boty vysuší, provoní a navíc, cedrové dřevo je přirozeně antibakteriální. S konkrétní péčí vám navíc poradí článek jak pečovat o kožené boty.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top