Móda & styl

Pánské náramky: Které jsou ideálním doplňkem, a které nechat doma?

pánské náramky
pixabay.com

Ten, kdo se pohybuje v módním průmyslu nebo se aspoň trochu zajímá o to, co je právě trendy a co se nosí, si jistě všiml, že se pánská móda nechává unášet pánskými náramky. V tomto článku se budeme věnovat právě oblasti pánských náramků, které náramky si pořídit, které jsou právě v kurzu, a na které máte okamžitě zapomenout.

I k nám do naší malé republiky se dostal  boom v podobně náramků. Doby, kdy byly náramky jakýmsi symbolem dávných existencí, jsou dávno pryč. Náramky jsou módní záležitostí, které si můžete všimnou na mnoha pánských zápěstí. A tak jako vše má svá nevyslovená pravidla, která by měla být dodržována. Společně se na tuto oblast podíváme.

Co víme o náramcích?

Pokud rozumíte módnímu průmyslu, jistě víte, že nejvíce jsou viditelné náramky v létě. V tomto období hrají náramky všemi barvami od červené, zelené až po žlutou. Náramky veselých barev jsou nejčastěji vyrobeny z malých skleněných korálků, které jsou velmi moderní. Nikdo však nezapomíná ani na klasické, elegantní barvy, které se jednoduše hodí ke každému outfitu. Mimo korálků najdete na trhu bohatou nabídku kožených náramků s kotvou, které symbolizují sílu vody a jsou určeny pro milovníky moří a oceánů. Takové náramky představila světová značka Ocean Story.

Mezi značky, které představují absolutní top v oblasti luxusní pánských šperků patří Nialaya. Ačkoliv u nás není příliš známa, získala si celebrity celého světa. Vidět její šperky můžeme na zpěvácích, hercích a známých osobnostech ze všech koutů naší planety. A co je na špercích Nialaya tak zvláštního? Je to kvalita, design, osobitost a energie, která je v každém šperku.

Náš tip

Vsaďte na pánské náramky v jednoduchých barvách, které nejen perfektně doladí Váš outfit, ale zároveň budou moci vyjádřit Vaši osobitost. Zvolte takové kameny, které budou dodávat energii, kterou právě Vy postrádáte a potřebujete ji doplnit. Nebudete litovat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top