sex a vztahy

Peníze vládnou a to i v posteli!

postel
www.pixabay.com

Pokud se podivujete nad tímto titulkem, zkuste se nad tím zamyslet, protože nejde o žádná prázdná slova, která by měla pouze upoutat Vaši pozornost. V posledních letech se ukázalo, že je o vážný problém a možná se to týká i Vás a vůbec si to neuvědomujete.

Doba je taková, jaká je. Ceny se zvyšují a to jak za služby, tak i za zboží. Bohužel výplaty se příliš nezvyšují, protože majitelé nemají dostatek finančních prostředků a snaží se šetřit, kde je to možné. A proto trávíme stále více času prací a to jak hlavním pracovním poměrem, ale mnoho lidí má i vedlejší pracovní poměr, aby zvládli uživit celou domácnost. A i když díky tomu máte dostatek peněz, které potřebujete, jste stále více unaveni, pod nátlakem a často i pod velkým stresech. A tento styl života Vám celkově komplikuje Váš osobní život.

Bylo prováděno mnoho sociologických výzkumů, které poukazují na to, že lidí, kteří nechodí do práce a jsou tzv. neplatiči, tak mají mnohem více sexu a bohatší sexuální život, na rozdíl od lidí, kteří hodně pracují a snaží se co nejvíce zvýšit celkovou úroveň svého života. Díky tomu, že jsou pracující pod velkým stresem, jsou mnohem více ovlivňováni krizovými situacemi a často se jim poddávají. A to celkově nepůsobí dobře na jejich sexuální život.

Co se týče sexu, často si vystřelujeme z bolestí hlavy a znechucení u žen, ale muži, kteří jsou pracovně velmi vytíženi právě tyto obraty používají. A pomalu přestávají mít chuť na sex.

Pokud se toto projevuje i u Vás, tak byste měli hodně rychle přehodnotit své priority a celkově změnit svůj životní styl. Pomáhá hodně spánku, pravidelný pohyb, změna stravy. Pokud se Vám samotnému nedaří změnu uskutečnit, bylo by vhodné vyhledat odbornou pomoc.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top