Bydlení

Poradíme vám, jak na výhodnou koupi nemovitosti v Praze

pexels.com

Koupě nemovitosti jako taková je v naprosté většině případů velkou investicí, která se pohybuje minimálně ve statisících korun. Pokud se bavíme o Praze, tak potom není potřeba pochybovat o tom, že jsou miliony spodní hranicí ceny, za jakýkoliv typ nemovitosti na trhu. Dnes vám dáme několik rad, jak se neunáhlit a najít ideální nabídku i ve frekventovaném hlavním městě.

Využijte množství realitních kanceláří

Jako hlavní město s ohromným zájmem, má realitní kancelář Praha opravdu na každém rohu. Není tak problém se i v jedné městské části otočit rovnou na celou řadu kanceláří a porovnat jednotlivé nabídky. Občas mezi nabídkami mohou být velké rozdíly i mezi jednotlivými kancelářemi, každý makléř pochopitelně bude v rámci nějakého rozmezí cenit nemovitost odlišně. Toho se snažte využít a najděte tak nejlepší nabídku.

Hledejte v širokém okruhu

Hledání v širokém okruhu je další, velice důležitá součást hledání nemovitosti v hlavním městě. Jednotlivé městské části jsou specifické svými vlastnostmi. Některé jsou spíše historickým a kulturním centrem, jiné nabízí kariérní příležitosti. Na základě těchto vlastností je každopádně velký dopad i na ceny nemovitostí a i když se vám rozdíl několikaset metrů může zdát jako malichernost, tak může tato změna v položení nemovitosti znamenat i miliony korun v ceně.

Vždy se poraďte s odborníky

Pokud nejste sami z branže a neznáte tak ceny, tak se vždy poraďte s odborníky. Realitní kanceláře vám velice rády nabídnou konzultace a poradenství, stejně tak jako svoje služby. Při hledání se tak pokoušejte radit s odborníky o cenovém rozmezí různých nabídek. Nedělejme si iluze o stoprocentní poctivosti. I tady se vás pochopitelně pokusí jakožto kupce natáhnout o každou tisícikorunu, o kterou to půjde.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top