Bydlení

Pořiďte si zahradní krby na léto

Léto už se blíží mílovými kroky, takže je třeba připravit se na slunné období se vší parádou. Na mysli máme především kvalitní venkovní posezení a vše, co k němu patří. Jestliže už máte vybraný zahradní nábytek, zbývá ještě produkt vhodný pro přípravu pokrmu. Vaši letní kuchyni jistě doplní nejrůznější zahradní krby. Ty nabývají odlišných tvarů a velikostí.

Originální zahradní krby

Jestliže máte doposud zkušenosti pouze s přenosnými grily, přinášíme vám trochu jinou inspiraci. A tou se stanou zahradní krby, které nejsou na rozdíl od grilů přenosné, ale pevně stojící. V jejich prospěch hovoří celková bytelnost, pevnost a odolnost. Na druhou stranu jdou v případě potřeby rozložit a nainstalovat někde jinde.

Moderní zahradní krby nabývají bezpočtu odlišných podob. Mohou mít odlišně velké ohniště, plochu pro přípravu jídla, ale také celkovou výšku. To se mimochodem promítá do toho, zda budou obsahovat prostor pro uzení potravin či nikoliv. Snadná údržba, přijatelná cena a různá barevná provedení. Tohle všechno hovoří pro tyto stylové zahradní prvky. Krby do zahrady můžete díky pestrému výběru barevných odstínů sladit v terasou, pergolou či jinými venkovními doplňky.

Zahradní krby a bohaté příslušenství

Když se rozhodnete a pořídíte si zahradní krby, neopomínejte ani na vhodné příslušenství, kterého je více než dost. Pořídit si můžete spoustu věcí rozšiřující použitelnost tohoto zahradního výdobytku. Jsou to nejrůznější držáky, rošty, motůrku pro grilování, nástavce nebo odkládací stolky. Během velice krátké chvíle můžete z nenápadného zahradního krbu vytvořit doslova plnohodnotnou letní kuchyň.

Na nic nečekejte a pusťte se do přípravy na letní grilování, které díky novému zahradního krbu bude nabývat zcela rozdílných podob. Opékat v něm budete moci i buřty nebo si jen tak vytvoříte příjemnou venkovní atmosféru u plápolajícího ohně.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top