Bydlení

Postarejte se o snazší a komfortnější otevírání brány

Pokud vlastníte rodinný dům nebo jiný typ nemovitosti s pozemkem, s největší pravděpodobností je jeho nedílnou součástí také brána či vrata. V závislosti na jejich velikosti nám dáte jistě za pravdu, že otevírání a zavírání nemusí být zrovna nejlehčí záležitostí. Tento problém však můžete poměrně efektivním a cenově dostupným způsobem vyřešit. Nápomocny vám budou pohony bran BFT.

Elektromotor pro různé druhy bran

Za výrazem pohony bran BFT se ukrývají funkční elektromotory, které mají dostatečnou sílu na to, aby otevřely i těžší vrata. Jejich instalace není náročná a v mnoha případech nevyžadují ani složitější stavební zásahy. V závislosti na modelu takového pohonu lze uspokojit požadavky v běžném provozu u rodinného domu, ale také v tom intenzivnějším v rámci komerčních prostor.

V okamžiku, kdy se rozhodnete nechat si nainstalovat pohony bran BFT, zároveň dáváte zelenou bezpečnosti. Tyto výrobky jsou totiž opatřeny nejrůznějšími čidly, které zabraňují tomu, aby brána při automatickém provozu poškodila vaše vozidlo v cestě nebo dokonce ublížila dětem. Na takové hrůzostrašné scénáře rovnou zapomeňte.

Vjezd na pozemek s dálkovým ovladačem v ruce

Moderní pohony bran BFT jsou bezesporu přínosným a na mnoha místech doslova nepostradatelným pomocníkem při otevírání bran a vrat. O patřičný komfort se zároveň stará dálkový ovladač, na němž stisknete tlačítko a vrata se otevřou či zavřou. Popřípadě si necháte nastavit automatický posun brány v okamžiku, kdy se k ní budete blížit.

Pohony bran BFT se postarají o to, že za nevlídného počasí už nebudete muset vystupovat z auta a moknout při otevírání nebo zavírání bran. Už žádné ušpiněné ruce, zbytečná námaha a podobné věci. Tomu všemu je nyní konec. Stačí si jen zvolit toho správného dodavatele, který vám zajistí pohony bran BFT včetně montáže.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top