Bydlení

Posuvné brány mohou vypadat všelijak

brány
pixabay.com

Klasické brány nejsou v dnešní době hitem číslo jedna. Mnohem častěji sází majitelé nemovitostí na posuvné brány. Ty lze mimochodem aplikovat nejenom k rodinným domům, ale také ke komerčním objektům. Tento samonosný prvek v sobě skrývá hned několik základních kladů, které vedou k jeho oblíbenosti a s nimiž vás následně seznámíme.

Samonosné brány na míru

Prvním předpokladem je fakt, že posuvné brány si v současnosti můžete nechat vyrobit zcela na míru. Profesionální zakázková výroba od A až do Z se týká nejenom základní nosné konstrukce, u níž je dbáno především na celkovou nosnost a pevnost. Zvolit si můžete také vnitřní dekor. Ten bývá zhotoven v podstatě z libovolného materiálu, od hliníku až po dřevo. Například tak, aby samonosná brána korespondovala s dalšími exteriérovými prvky nemovitosti.

Princip fungování posuvných bran je velice triviální a ve své podstatě nenáročný na jakýkoliv další prostor nebo stavební úpravy. Základem všeho je kolejnice, ve které se posuvná brána pohybuje. Vždy podélně, takže nemusíte řešit jakékoliv otevírání do prostoru a podobné procesy. A pokud byste její pohyb nechtěli řešit svépomocí, také existuje praktická cesta.

Elektrické posuvné brány

Stačí si zvolit posuvné brány, jejichž nedílnou součástí bude kvalitní elektromotor. Ten se o všechnu fyzickou práci postará za vás. Na mysli máme především samovolné otevírání a zavírání, aniž byste museli opouštět například prostory svého vozu. Stačí stisknout jediné tlačítko na ovladači a posuvné brány provedou požadovaný pohyb.

Jestliže v této oblasti hledáte elegantní, komfortní a moderní řešení, využijte samonosné brány, které jsou mimo jiné spojeny s velice přijatelnými pořizovacími náklady. Stačí si vybrat jen toho správného a profesionálního dodavatele s ověřenou praxí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top