Auto-Moto

Posuvné brány opatřete vhodným pohonem

Posuvné brány patří k velice oblíbeným, a to jak v soukromém, tak v komerčním segmentu. Vliv na to má řada věcí. Posuvné brány fungují na velice snadném a spolehlivém principu otevírání. Pojí se s nimi přijatelné cena a také se hodí tam, kde není moc místa pro otevírání do prostoru.

Právě na základě pevného konstrukčního vyhotovení a nenáročnosti z hlediska stavební přípravy mají posuvné brány velice dlouhou životnost. Jestliže jejich provedení chcete dotáhnout skutečně k dokonalosti, potom byste měli zainvestovat do jednoho praktického příslušenství.

Pohony bran BFT jsou příslibem komfortu

Když už si pořídíte posuvné brány, pak zapomeňte na manuální otevírání a raději zvolte pohony bran BFT. Jde o elektrické pohony s dostatečnou silou, která bez sebemenšího problému otevře jakoukoliv posuvnou bránu. A stačí k tomu jediné. Stisknutí příslušeného tlačítka na dálkovém ovladači. Alternativou jsou pokročilejší řešení v podobě automatického otevření v okamžiku, kdy se s autem přiblížíte k bráně.

Je pravdou, že pohony bran BFT jsou propracovány do nejmenšího detailu. To znamená, že velký důraz je kladen na celkovou bezpečnost. Díky nejrůznějším čidlům se proto nemusíte obávat, že by vás brána přitiskla v okamžiku, kdy zrovna projíždíte nebo probíhá dítě kolem.

Volte kompletní řešení na míru

Když se rozhodnete pro posuvné brány opatřené elektromotorem, obraťte se na dodavatele, který vám zajistí vše najednou. To znamená od prvopočátečního zaměření, přes individuální výrobu korespondující s okolním oplocením, až po výslednou realizaci a zapojení. Teprve poté se domůžete spolehlivého, kvalitního a plně funkčního řešení se vším všudy. Věřte, že když jednou takové řešení okusíte, jen těžko si budete zvykat na něco jiného. Posuvné brány a pohony bran BFT tvoří zkrátka prvotřídní celek.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top