Bydlení

Posuvné brány přináší náležitý komfort

posuvné brány
pixabay.com

Stojíte právě před svojí starou bránou a přemýšlíte o tom, za jaký produkt jí nahradit? Už vás nebaví pracně otevírat každé ráno vrata, když jedete do práce, a to samé při cestě domů? Navíc, za jakéhokoliv počasí? Pak vám přinášíme celkem zásadní tip obměny vaší staré brány za modernější a flexibilnější prvek.

Jsou to posuvné brány, s nimiž lze vytvořit doslova dokonalý uzavíratelný vjezd na libovolný pozemek. Funkční prvek, který je spojen s nutností instalovat nenápadné kolejničky, v nichž se bude brána posouvat. Zajíždět může například podél vašeho současného plotu, takže pokud jste měli doposud prostorově rozměrná vrata, rozhodně si polepšíte.

Tohle však není jediný důvod, proč vsadit na posuvné brány, které si mimochodem můžete nechat zhotovit na míru. To znamená, že budou disponovat libovolnou výplní dle vašeho požadavku. Ocelová konstrukce může být vyplněna hliníkem, sklem, dřevem a čímkoliv dalším. Zkrátka tak, aby vše korespondovalo s přidruženými částmi nemovitosti.

Doplňte posuvné brány o elektrický pohon

V okamžiku, kdy investujete peníze do nové brány, myslete i na ty nejmenší detaily. Mezi ně rozhodně spadá elektrický pohon, jež může být nedílnou součástí posuvné brány. Pak si kromě vzhledově originálního prvku pořídíte i bezúdržbové a automatické otevírání. To spustíte stiskem jediného tlačítka na ovladači přímo z prostor vlastního vozu.

Tyto posuvné brány se za vámi také automaticky uzavřou, takže vše máte bez práce. Nechte si navrhnout tento typ uzavíratelného vjezdu na pozemek od profesionálů, jež jej dokáží sladit s vaším současným oplocením a nabídnou vám v rámci zhotovení řadu nadstandardních služeb. Teprve taková obměna staré a nevhodné brány se vyplatí a vy s ní budete spokojeni řadu následujících let. Posuvné brány jsou zkrátka hitem současné doby.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top