Nezařazené

Prodávejte s call centrem

Profesionálně vyškolené call centrum může pomoci i vaší firmě. Že nevíte jak? Prozradíme vám, které služby lze delegovat na jiné, abyste získali prostor a čas na to, co je pro vás opravdu důležité.

Získá pro vás zpětnou vazbu od zákazníků

Call centrum vám pomůže získat informace o klientech a potenciálních zákaznících. Též vám může pomoci s běžnými administrativními záležitostmi, které jinak dělají asistentky. Kromě toho pro vás získá zpětnou vazbu od vašich zákazníků. Ta je velmi důležitá, protože díky názorům vašich zákazníků může vaše firma růst a zlepšovat se.

Pomůže s distribucí zboží

Call centra ovšem už dávno neslouží jen k prostému navolávání klientů. Pomohou vám také s balením, skladováním nebo distribucí zboží. Pracovníci call centra vám budou nápomocní s kompletací zboží, polepováním zboží etiketami, tříděním produktů a kontrolou kvality a třeba i šicími pracemi.

Přesně takové je i call centrum Axxel investment s.r.o., do jehož portfolia služeb náleží taktéž:

Levnější než konkurence

Společnost Axxel na českém trhu působí již od roku 2007. Najdete ji v Praze, Táboře a také Plzni. Navíc má statut chráněné dílny, a to znamená, že vám některé ze služeb může nabídnout mnohem levněji než její konkurence. Mezi její klienty patří například Datart, CCS, Tesco, Mall.cz nebo RWE.

Nevíte si rady se zvyšováním výkonu vaší firmy? Chcete nastavit lepší strategii? I v tomto vám firma Axxel pomůže. Odhalí vaše silné a slabé stránky, efektivně pro vás nastaví firemní procesy a také poradí, jak reagovat na nové situace, změny a inovace. Oslovte společnost Axxel a začněte podnikat znovu a lépe.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top