Auto-Moto

Prodej palet a řada přidružených služeb

Palety se v posledních letech staly nenahraditelným pomocníkem dopravců a majitelů skladů. Produkt, s pomocí něhož lze efektivně skladovat nejrůznější zboží a zároveň ho poměrně snadno a rychle převážet z místa na místo. Není se čemu divit, že prodej palet má neustále zelenou. Vzhledem k tomu, že jde o dřevěný výrobek, který se časem opotřebuje, je to celkem logické.

Standardní a atypické palety

Když se zaměříte na prodej palet, nejčastěji se setkáte s těmi standardními. Mezi ně rozhodně patří euro palety. Ty nabývají rozměru 1 200 x 800 mm a patří k těm nejpoužívanějším. Tyto palety pochopitelně odpovídají příslušným normám, takže je lze využít nejenom pro vnitrostátní, ale také mezinárodní dopravu.

Někteří výrobci palet však svým zákazníkům nabízí i atypické palety, respektive jejich výrobu. Stačí doložit technický list a výroba se může spustit. Přece jenom, někdy je zapotřebí dané zboží uložit na zcela netradiční paletu, takže tato služba přijde jistě vhod. Prodej palet však není tím jediným, na co můžete narazit.

Praktické služby týkající se palet

Zákazníci samozřejmě nekupují jen stále nové palety. Pokud se vám poškodí paleta používáním, přece ji hned nevyhodíte. Právě v tento okamžik může být prodej palet nahrazen opravou. Ano, opravy palet jsou celkem běžnou záležitostí. Za drobný poplatek vám bude opravena paleta, kterou následně můžete využít znovu.

Kapitolou samou o sobě jsou pak staré a nepotřebné palety. Pokud už je nebudete nadále využívat a zabírají vám místo, jistě přemýšlíte o adekvátním řešením. Tím určitě není štípání a pálení palet. Jde o neefektivní a zbytečnou ztrátu drahocenného času. Raději využijte výkup palet. Během něho od vás budou palety vykoupeny. Vy se jich zbavíte, a ještě za to dostanete zaplaceno. Proto hledejte dodavatele palet, který nabízí tohle všechno dohromady.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top