Kariéra

Rozvíjejte svůj byznys díky spolupráci s profesionálním call centrem

Poptáváte služby call centra? Velké zavedené společnosti vědí, že call centrum dokáže výrazně navýšit množství zákazníků a umožnit vám více prodávat. Ne každý si ale může dovolit platit pracovníky, kteří budou celý den u telefonu. Proto se nabízí externí call centrum Axxel investment s.r.o., které může za výhodné ceny využívat naprosto kdokoliv.

Ještě nevyužíváte telemarketing?

Zkušené firmy vědí, že kvalitní marketing získává klienty z různých zdrojů. Telemarketing patří mezi ty nejúčinnější. S jeho pomocí můžete oslovit jak nové zákazníky, tak i ty stávající a motivovat je k dalšímu nákupu. Také vám dává možnost prozkoumat chování zákazníků, jaké produkty nebo služby preferují, co by rádi změnili a co mají nebo nemají rádi. Telemarketing je důležitou součástí propagace, akvizice klientů touto cestou je stále žádanější. Služby call centra si můžete zajistit přímo na webových stránkách Axxel.cz, kde naleznete více informací i kontakt.

Administrativa a outsourcing

Společnost zaměstnává především osoby se zdravotním postižením. Když využijete její služby, podpoříte tím dobrou věc, a navíc i velmi ušetříte. Společnost zajišťuje i náhradní plnění. Pokud už ve firmě nezvládáte veškerou administrativu, můžete k ní využít právě externí pracovníky společnosti Axxel. Nemusí se jednat pouze o outsourcing call centra. Pokud by se vám hodila virtuální asistentka, společnost vám ji za výhodné ceny zajistí. Může mít na starosti například sjednávání schůzek, telefonickou podporu, odpovídání na otázky klientů a mnoho dalšího. Pracovníci zvládnou v chráněném pracovišti i jednoduché manuální práce, jako jsou kompletace, skladování a expedice k zákazníkovi. Možnosti a služby společnosti Axxel investment s.r.o. jsou velmi široké. Může vám zajistit generování leadů, postarat se o retail management a mnoho dalšího. Navštivte webové stránky Axxel.cz a neváhejte kontaktovat zkušenou společnost, která se ráda bude podílet na vašem rozvoji a vaší cestě k úspěchu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top