Bydlení

Samonosné brány jsou vhodné pro dům i komerční objekt

Jestliže plánujete oplocení kolem rodinného domu či jiné nemovitosti, neměli byste zapomínat na jeden velice důležitý prvek. A tím je brána. Vstupní vjezd na pozemek, který by měl být dostatečně velký, abyste jím projeli vhodným dopravním prostředkem. Nejčastěji osobním autem.

Pokud se zaměříte na výběr odpovídající brány, pak se vám nabízí několik variant. Jestliže nechcete známou klasiku v podání dvou otevírajících se vrat, začtěte se do následujících řádků.

Samonosné brány – volba číslo jedna

Velice zajímavou a praktickou sázkou na jistotu se pro vás mohou stát samonosné brány. Jejich podobu do značné míry popisuje sám název. Tyto brány disponují pouze jediným křídlem, které se pohybuje po vyhrazených kolejích a je přidržováno příslušnými prvky.

Jde o funkční a snadno ovladatelné řešení, které sází nejenom na estetiku, ale hlavně na praktičnost. Samonosné brány budete schopni snadným tlakem otevřít i zavřít. Navíc pevná konstrukce se stará o patřičnou bezpečnost, stabilitu a odolnost.

Celkový vzhled samonosné brány určují výplně, při jejichž výběru se dozajista nemusíte omezovat. Někdo vsadí na přírodní dřevo, jiný se přikloní k hliníku nebo k ostatním materiálům. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou.

Samonosné brány s motorem

Investice do brány může být poměrně velká dle vašich požadavků, takže neopomínejte ani na ty nejmenší detaily. Jedním z nich je například elektrický pohon, který vám zprostředkuje speciální elektrický motor. Otevírání a zavírání samonosné brány pak funguje na základě stisknutí jediného tlačítka na dálkovém ovladači. U komerčních objektů, kde jsou instalovány vysoké a dlouhé brány je to v podstatě naprostá nezbytnost.

V ideálním případě si nechte vyrobit samonosné brány šité na míru, které budou zároveň korespondovat s vaším oplocením.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top