Bydlení

Samonosné brány pojí praktičnost a originální vzhled

Když se vysloví pojem brána, každý si představí dominantní a reprezentativní prvek libovolné nemovitosti. Velký vstupní otvor na konkrétní pozemek, který zároveň plní i ochranou roli. A tomu by tak mělo opravdu být. Jestliže uvažujete o pořízení a vybudování nové brány, přinášíme vám praktický tip. Zaměřte se na samonosné brány, jež pojí několik výhod v jeden nezaměnitelný celek.

Pevnost a bytelnost na prvním místě

Pojďme nejprve vyjít ze samotného názvu samonosné brány. Právě ten mnohé prozrazuje. Pod tímto produktem si představte velký díl brány, který se neotevírá, ale posouvá. K tomu slouží předpřipravené kolejnice. Brány tak zajíždí podél plotu či jiných částí exteriéru a nezabírají místo do prostoru, což by někde nemuselo být ani realizovatelné.

Samonosné brány jsou vyrobeny za silné konstrukce promítající se do celkové bytelnosti. Pevnost, stabilita a zároveň dlouhá životnost jsou tedy na prvním místě. Brány tohoto typu navíc mohou být opatřeny libovolnou výplní. Někomu se hodí dřevo, jinému zase kov, nerezový materiál, hliník, zkrátka cokoliv. Obvykle to, co koresponduje s ostatními částmi oplocení.

Automatické samonosné brány

Jestliže vás osloví tento typ bran, pak vězte, že jejich pořízením to končit rozhodně nemusí. Samonosné brány mohou být spojeny také s odpovídajícím komfortem při jejich otevírání a zavírání. O to se starají elektrické pohony ovládané prostřednictvím dálkového ovladače. Příjezd nebo odjezd z pozemku tak bude velice snadný, rychlý a bez jakékoliv práce, a to oceníte hlavně při nevlídném počasí.

Vsaďte v tomto případě na funkčnost, použití kvalitního kovu, individuální výrobu a zajímavou cenu. Tím vším vás mohou oslovit samonosné brány, které si můžete nechat vyrobit na míru vlastním požadavkům. Zapomeňte na typové výrobky a vydejte se touto cestou.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top