Auto-Moto

Subaru Impreza WRX je nejmladší generací legendární Imprezy, která neztrácí svoje kouzlo

www.pixabay.com

Subaru Impreza patří mezi nejpopulárnější vozy společnosti Subaru. Legendární Impreza, která začátkem devadesátých let minulého století začala opouštět výrobny v Japonsku se během let dočkala i svého moderního pojetí. O kolik je Subaru Impreza WRX lepší, než její starší předloha a jaké přednosti má?

Impreza si zakládá na skvěle sedícím podvozku

Celé Subaru Impreza je navržené především jako vozidlo se skvělými jízdními vlastnostmi. Můžete se tak spolehnout na velice nízký sportovní podvozek, který skvěle drží na vozovce i při větších rychlostech. Nevýhodou ale může být, že řidič může mít podvědomý strach o kondici podvozku na výrazně rozbité cestě. Není se ale čeho bát, protože Impreza mimo podvozku nabízí i skvělé tlumení a design s usazením plastů je nízkému podvozku dokonale uzpůsobený.

Pro někoho nádherný, pro někoho ošklivý

Jedná se zároveň o vůz, který má již od původní verze Imprezy opravdu unikátní tvary. Kapotáž vozu je velice podobná spoustě dalších sportovních vozů, ale tvary okolo světel či sportovní prvky jako vzduchové tunely jsou dost specifické. Pro někoho je tak Subaru Impreza nádherným vozem a jiným se naopak vůbec nelíbí. 

Na sportovní vůz mimořádně pohodlný

Možným důvodem proč skladové vozy Subaru Impreza mizí ve velkém je fakt, že vedle výborného designu a sportovního ducha jsou i velice pohodlné. Což je vlastností, které se mezi sebou často perou. Nákladní prostor je menší a proto se nehodí na velké rodinné výlety a akce. Ale pro všechny 4 osoby nabízí nová Impreza dostatek prostoru a pohodlí bez jakýchkoliv zábran. Zpracování celého interiéru a plastů je navíc velice povedené a vy tak zapomenete, že sedíte v autě které zvenčí připomíná závodní prototyp.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top